کد خبر: 69987
A

حدود دو ماه می‌گذرد از زمانی که معاون شهردار تهران گفت اگر بساط دستفروشی در هر ایستگاهی ببینیم مدیر آن ایستگاه برکنار می‌شود. معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری در نهایت به این نتیجه رسید که مدیران شهری برای تصمیم‌گیری در این مورد باید صدای دستفروش‌ها را هم بشنوند. پس از یک جلسه در این معاونت با حضور چند دستفروش، قرار شد جلسه بعدی با حضور دستفروش‌های بیشتری در ایستگاه مترو امام‌خمینی (ره) برگزار شود. دستفروشان سخن گفتند و مدیران شنیدند. این جلسات ادامه خواهند داشت تا مدیران تصمیماتشان را دوباره با دستفروش‌ها به اشتراک بگذارند.

به گزارش دیده بان پلاس : حدود دو ماه می‌گذرد از زمانی که معاون شهردار تهران گفت اگر بساط دستفروشی در هر ایستگاهی ببینیم مدیر آن ایستگاه برکنار می‌شود. معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری در نهایت به این نتیجه رسید که مدیران شهری برای تصمیم‌گیری در این مورد باید صدای دستفروش‌ها را هم بشنوند. پس از یک جلسه در این معاونت با حضور چند دستفروش، قرار شد جلسه بعدی با حضور دستفروش‌های بیشتری در ایستگاه مترو امام‌خمینی (ره) برگزار شود. دستفروشان سخن گفتند و مدیران شنیدند. این جلسات ادامه خواهند داشت تا مدیران تصمیماتشان را دوباره با دستفروش‌ها به اشتراک بگذارند.

گفتنی است در این دیدار چند تن از دستفروشان با اظهار گلایه نسبت به رفتار مسئولان و ماموران مترو و شهرداری تهران از مدیران شهری خواستند که در آستانه سال جدید تحصیلی و بازگشایی مدارس نسبت تسهیل کردن فعالیت دستفروشان و همچنین پس دادن اجناس ضبط شده آنها اقدام لازم را به عمل آوردند. 

 

volumeVideo: 7.70M | durationVideo: 00:08:12
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر