کد خبر: 43962
A

رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت: فعالیت اتوبوس‌های ایدز تحت عنوان کمپین اطلاع رسانی و مشاوره ایدز متوقف نشده و هیچ نامه‌ای نیز درباره توقف این فعالیت‌ها ابلاغ نشده است. فعالیت این مراکز در استان‌ها ادامه دارد، اما ممکن است روند اجرایی آن به دلیل کمبود منابع کند شده باشد

به گزارش دیده بان ایران؛ پس از اظهارات مینو محرز رییس مرکز تحقیقات ایدز ایران درباره توقف طرح اتوبوس ایدز در کشور؛ عباس زارع نژاد رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: کمپین اطلاع‌رسانی درباره بیماری ایدز با رویکرد پیشگیری، در کنار سایر برنامه‌ها همچنان فعال است.

به گزارش دیده بان ایران؛ وی در این باره به ایسنا گفت: فعالیت اتوبوس‌های ایدز تحت عنوان کمپین اطلاع رسانی و مشاوره ایدز متوقف نشده و هیچ نامه‌ای نیز درباره توقف این فعالیت‌ها ابلاغ نشده است. فعالیت این مراکز در استان‌ها ادامه دارد، اما ممکن است روند اجرایی آن به دلیل کمبود منابع کند شده باشد.

وی ادامه داد: اجرای هربرنامه‌ای نیاز به برنامه‌ریزی و همراهی سایر دستگاه‌ها دارد تا عملیاتی شود. البته این برنامه در حال حاضر به عنوان برنامه اصلی دستگاه‌ها و سازمان‌های همکار دیگر تعریف نشده است و قاعدتا نیاز به مساعدت بیشتر با محوریت و مدیریت وزارت بهداشت دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر