کد خبر: 80603
A

شهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد. با این حال، مقام‌های بهداشتی چین اعلام کردند در این مدت ۳۴ مورد ابتلا در چین ثبت شده است که همه آن‌ها مسافرانی بودند که به این کشور وارد شده‌اند. یک روز پیش از آن این رقم ۱۳ مورد ابتلای جدید بود.

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛ شهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد.

با این حال، مقام‌های بهداشتی چین اعلام کردند در این مدت ۳۴ مورد ابتلا در چین ثبت شده است که همه آن‌ها مسافرانی بودند که به این کشور وارد شده‌اند. یک روز پیش از آن این رقم ۱۳ مورد ابتلای جدید بود.

 

در بین این ۳۴ مورد جدید، ۲۱ مورد مسافرانی بودند که به پکن پایتخت چین وارد شده بودند که رکورد بالایی برای این شهر محسوب می‌شود.

تاکنون ۸۰ هزار و ۹۲۸ نفر در چین به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۳ هزار و ۲۴۵ نفر نیز بر اثر بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

مقام‌های چین همچنین اعلام کرده‌اند که در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۸ مورد فوتی در ارتباط با افراد آلوده به ویروس جدید کرونا را ثبت کرده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر