کد خبر: 84815
A

وزارت بهداشت نیوزیلند بامداد دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور برای اولین بار از ۲۸ فوریه گذشته (۹ اسفندماه ۹۸) هیچ فرد جدیدی به بیماری کووید- ۱۹ مبتلا نشده است. دولت نیوزیلند یکی از سخت‌گیرانه‌ترین قرنطینه‌ها را به اجرا گذاشت و به نظر می‌رسد اکنون به استقبال نتایج مثبت آن می‌رود .

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رویترز نوشت ، "اشلی بلومفیلد" مدیر بخش بهداشت نیوزیلند در این باره گفت: آخرین فردی که به خاطر ویروس کرونا تحت مراقبت قرار داشت از قرنطینه خارج شده و بهبودی خود را دوباره باز یافته است.

 

نیوزیلند در ساعات آینده اعلام خواهد کرد که آیا این کشور فاصله اجتماعی، محدودیت‌های اقتصادی و محدودیت مرزی را لغو خواهد کرد یا خیر.

براساس تازه‌ترین گزارش وزارت بهداشت نیوزیلند، از کل مبتلایان به ویروس کرونا یکهزار و ۴۸۲ نفر بهبود یافته و ۲۲ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

دولت نیوزیلند یکی از سخت‌گیرانه‌ترین قرنطینه‌ها را به اجرا گذاشت و به نظر می‌رسد اکنون به استقبال نتایج مثبت آن می‌رود و به همین دلیل طی هفته‌های گذشته بسیاری جیسیندا آردرن نخست وزیر این کشور را یکی از موفق‌ترین رهبران جهان برای مقابله با کرونا اعلام کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر