کد خبر: 86218
A

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خورستان گفت: اعمال محدودیت از سوی ستاد ملی کرونا به ۹ شهر خوزستان ابلاغ شده و این محدودیت‌ها از فردا پنجشنبه اجرایی می‌شود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رضا نجاتی در توضیح این خبر اظهار کرد: این محدودیت‌ها از فردا در شهرهای آبادان، امیدیه، دزفول، رامهرمز، اندیمشک، ماهشهر، شوش، شوشتر،مسجدسلیمان اعمال می‌شود.

او گفت: بر این اساس فعالیت تمامی آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های آرایشی، موزه‌ و باغ موزه، خانه‌های کودک‌، حوزه‌های علمیه، مدارس‌، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، سالن‌های ورزشی پرخطر، مساجد و مصلاها، زبانسرا، کتابخانه‌ها، استخرهای سرپوشیده، تالارهای پذیرایی، مدارس شبانه روزی، کافه‌ها و چایخانه‌ها تا اطلاع ثانوی در این شهرها ممنوع است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خورستان افزود: در این مدت برگزاری مراسم ترحیم و عروسی، مذهبی، فرهنگی و همایش در سراسر استان خوزستان ممنوع اعلام می شود و باشگاه های ورزشی پر خطر مانند کشتی و جودو نباید فعالیت داشته باشند.

نجاتی در پایان با بیان اینکه در شهر اهواز نیز تمامی موارد مذکور تا هفته آینده اعمال می شود، اضافه کرد:  فعالیت ادارات و بازار در این شهرها مانند روال قبل ادامه دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر