کد خبر: 9566
A
سخنگوی اورژانس تهران خبر داد:

حسن عباسی به دنبال تشدید آلودگی هوای تهران از استقرار آمبولانس در شش نقطه از پایتخت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ حسن عباسی درباره تمهیدات اورژانسی در ۶ نقطه پایتخت به دنبال تشدید آلودگی هوا اظهار کرد: برای امروز در شش نقطه تهران و در میادین آزادی، امام حسین، تجریش، انقلاب، امام خمینی (ره) و شهرری اقدام به استقرار آمبولانس کرده‌ایم.

وی افزود: همچنین ۳۰ دستگاه موتور آمبولانس در نقاط پرتردد پایتخت از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ بعدازظهر استقرار دارند.

عباسی به شهروندان توصیه کرد: در صورت بروز تنگی نفس یا مشاهده علائم قلبی و تنفسی به محل‌های استقرارهای آمبولانس‌های اورژانس مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۱۱۵ تماس بگیرند.

سخنگوی اورژانس تهران درباره توصیه‌های اورژانسی به مردم پایتخت با توجه به افزایش آلودگی هوا خاطر نشان کرد: تقاضا داریم که افراد از سفرهای غیرضرور درون شهری پرهیز کنند و همچنین به ورزشکاران توصیه می‌کنیم که در فضای باز ورزش نکنند.

عباسی همچنین اظهار کرد: نوزادان، سالمندان، زنان باردار، بیماران مبتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی و سایر گروه‌های پرخطر نیز تا حد امکان از منزل خارج نشوند و اگر هم سفر درون شهری ضروری پیش آمد، حتما از ماسک مناسب استفاده کرده و داروهایشان را به همراه داشته باشند. افراد مبتلا به بیماری‌های تنفسی مزمن که از دستگاه اکسیژن استفاده می‌کنند، حتما در هنگام خروج از منزل دستگاه اکسیژن‌شان را به همراه داشته باشند و با مشاهده علائم تنگی نفس به اولین مرکز اورژانس مراجعه کرده یا با شماره ۱۱۵ تماس بگیرند.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر