کد خبر: 99318
A

ه آمار جراحی‌های زیبایی بینی علی‌رغم شیوع کرونا، روند چندان کاهشی نداشته است اما باید در سن مناست خود انجام شد

به جزارش سایت دیده بان ایران؛ گرچه شیوع بیماری کرونا بر آمار جراحی‌های زیبایی بینی تاثیر داشته، ولی این تاثیر شدید نبوده است.

جراحی بینی در کشور ما در حال حاضر مرز و محدودیت جنسیتی، اقتصادی و سنی ندارد و زنان و مردان در شرایط اقتصادی مختلف و سنین مختلف متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستند.

 ابتدا بهتر است خطر تعریف شود، اگر منظور خطر جانی است؛ ریسک و خطر جانی در این عمل بسیار پایین است و در حد اعمال کوچک الکتیو است، ولی گاهی درصد کمی از بیماران رضایت لازم را نسبت به نتیجه ظاهری جراحی زیبایی بینی ندارند، در این مورد باید به این نکته توجه داشت که بخش بزرگی از بیماران ناراضی، به این نکته توجه ندارند که نمی‌توان برای همه افراد یک نوع جراحی زیبایی بینی را انجام داد چرا که بسته به ضخامت پوست بینی و نسبت‌های صورت نتیجه مورد انتظار متفاوت شود.

 البته باید توجه شود که جراحی زیبایی بینی عمل دشوار و پیچیده‌ای است که نیاز به علم روز و تجربه کافی دارد و متقاضیان این عمل بهتر است در انتخاب جراح دقت بالا داشته باشند تا کمتر دچار نارضایتی شوند.

بهترین سن برای جراحی زیبایی بر اساس میانگین سن بلوغ متفاوت است. در کشور ما پیشنهاد اکثر جراحان پلاستیک برای دختران جهت انجام جراحی بینی حداقل ۱۶ سال تمام و برای پسر‌ها حداقل ۱۸ سال تمام است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر