کد خبر: 100054
A

اعضای پایداری تا اردیبهشت‌ماه به دنبال فرد مستقل خودشان هستند تا او را به عنوان کاندیدای ریاست‌جمهوری در معرض رأی مردم قرار دهند. اما احتمالاً در هفته‌های منتهی به انتخابات با اصولگرایان توافق خواهند کرد؛ به عنوان مثال چند وزراتخانه دولت سیزدهم را طلب خواهند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ منصور حقیقت‌پور، فعال سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگویی اظهار داشت: جبهه پایداری‌ به هر حال یکی از گروه‌های سیاسی فعال در سیاست ایران است و به همین دلیل بعید است فوت آیت‌الله مصباح خللی در برنامه‌هایشان ایجاد کند. در واقع پایداری‌ کمافی‌السابق تحرکات‌شان را ادامه می‌دهند و یکی از گروه‌هایی هستند که به جد در انتخابات ۱۴۰۰ حضور خواهند داشت.

نماینده ادوار مجلس در ادامه گفت: اعضای پایداری تا اردیبهشت‌ماه به دنبال فرد مستقل خودشان هستند تا او را به عنوان کاندیدای ریاست‌جمهوری در معرض رأی مردم قرار دهند. اما احتمالاً در هفته‌های منتهی به انتخابات با اصولگرایان توافق خواهند کرد؛ به عنوان مثال چند وزراتخانه دولت سیزدهم را طلب خواهند کرد و همچنین برنامه‌شان این خواهد بود که در صورت رئیس‌جمهور شدن قالیباف، مقدمات رئیس مجلس شدن سعید جلیلی را فراهم کنند.

او توضیح داد: البته از آنجا که تلقی عمومی این است که مشارکت احتمالاً پایین خواهد بود، شاید تصمیم‌هایی دیگر اتخاذ شود. بنده توصیه‌ام به اصلاح‌طلبان این است که با یک کاندیدای وزن‌دار وارد عرصه انتخابات شوند تا از این طریق شاهد حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم. این مهم زمانی محقق می‌شود که جریان اصلاحات بهانه رد صلاحیت را کنار بگذارد و نیروهای کارآمدش را وارد رقابت‌های انتخاباتی کند.

منصور حقیقت‌پور در پایان گفت‌: فضای سیاسی فضایی است که همه سلیقه‌ها باید در آن مشارکتی جدی داشته باشند تا بتوانند کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.

 

منبع: اعتماد آنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر