کد خبر: 100169
A

فارس نوشت: حصر، سال هاست به یکی از ابزارهای اصلی سیاسی جریان اصلاح‌طلب تبدیل شده تا در بزنگاه‌ها ضمن ایجاد دوقطبی، یک مظلوم نمایی سیاسی را به نمایش بگذارند.

به گزارش دیده بان ایران؛ خبرگزاری اصولگرای فار نزدیک به سپاه پاسداران به بهانه عیادت اخیر شیخ مهدی کروبی از قدرت علیخانی نوشت: 

حصر، سال هاست به یکی از ابزارهای اصلی سیاسی جریان اصلاح‌طلب تبدیل شده تا در بزنگاه‌ها ضمن ایجاد دوقطبی، یک مظلوم نمایی سیاسی را به نمایش بگذارند.

 شهریورماه سال جاری بود که تصویری از حضور «مهدی کروبی» در خانه باغ «قدرت علیخانی» از فعالان اصلاح طلب منتشر شد و بازتاب فراوانی داشت.

 

نکته مهم این بود که علیرغم همه تبلیغات‌ها، کروبی در این تصویر هم از نظر روحی و هم از لحاظ جسمی کاملا سالم به نظر می‌رسد و در کنار «سید محمد موسوی بجنوردی» و «سید مهدی هاشمی علیا» معروف به «امام جمارانی» در حال خوش‌گذرانی و بگوبخند هستند.

علاوه بر این امروز (سه شنبه30دی‌ماه) تصویری در رسانه‌ها منتشر شد که حاکی از این بود که کروبی دیروز (دوشنبه) به خانه قدرت الله علیخانی رفته و از او عیادت کرده است.

 

این عکس‌ها دو تصویر ساخته شده توسط رسانه‌های حامی جریان فتنه از وضعیت زندگی سران فتنه را در شرایط حصر به کلی مخدوش می‌کند.

عکس‌های فوق نشان می‌دهد نه تنها کروبی به نسبت شرایط سنی‌اش از وضعیت جسمی مطلوبی به سر می برد بلکه حتی می‌تواند شخصا به دیدار دوستان خود برود وحتی در این شرایط کرونایی که عموم مردم، در قرنطینه خانگی به سر می برند و ماه‌ها به هیچ مهمانی ای نرفته اند، در دورهمی دوستانه شرکت کند.

تصور عمومی از حصر خانگی این است که فرد محصور ماه‌ها و حتی سال‌ها در چاردیواری خانه خود زندانی است و طولانی‌ترین مسیری که طی می‌کند مابین پذیرایی و آشپزخانه است ولی مدام از حضور کروبی در مکان‌هایی عکس منتشر می شود که تصور ذهنی فوق را از بیخ به هم می‌ریزد.

با وجود چنین وضعیتی این سوال پیش می‌آید که آیا در عمل حصری وجود دارد که جریان ضد انقلاب و فتنه مدام سعی می‌کند از سران فتنه یک مظلوم ساخته و مدام به نظام جمهوری اسلامی حمله‌ور شود؟

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر