کد خبر: 101424
A

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه حسن روحانی برای کابینه خود خط قرمز قائل است گفت: در نظام اسلامی نمایندگان مجلس، دولت و وزرا و همه کارگزاران نظام و مسؤولان دستگاه قضایی باید پاسخگوی مردم باشند و خط قرمزی وجود ندارد.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام محمدعلی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی درباره موضعگیری‌ رئیس جمهور بعد از انتقاد دادستانی از عدم مدیریت فضای مجازی از سوی دولت اظهار داشت: متأسفانه حسن روحانی هنرمند تحریف است و مسائل را به گونه‌ای خاص بیان می‌کند؛ او کلامش را بر اساس ذهنیات خود و سیستم پروپاگاندای رسانه‌ای همراه دولت تفسیر می‌کند و خوراک برای رسانه‌های خارجی و معاندین داخلی فراهم می‌کند. 

وی با بیان این که هیچکس با افزایش پهنای باند اینترنت در کشور مخالفتی نداشته و با توسعه فضای مجازی و کسب و کار بر بستر اینترنت ضدیتی نداشته و حتی مجلس از این کار حمایت می‌کند افزود: دولت به موضوع احضار وزیر ارتباطات با اهداف سیاسی می‌نگرد در حالی که چنین نیست. 

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به رئیس جمهور توصیه می‌کنم دست از تحریف برداشته و بیش از این کارنامه خود را سیاه نکند.

نقدعلی همچنین در پاسخ به سوالی درباره موضع گیری خاص حسن روحانی بعد از احضار قضایی وزیر ارتباطات و اینکه رئیس جمهور عنوان کردند به جای وزیر، باید مرا دادگاهی کنید زیرا من دستور افزایش پهنای باند را داده‌ام گفت: به نظر می‌رسد حسن روحانی برای کابینه خود خط قرمز قائل است؛ در نظام اسلامی نمایندگان مجلس، دولت و وزرا و همه کارگزاران نظام و مسؤولان دستگاه قضایی باید پاسخگوی مردم باشند و خط قرمزی برای کارگزار نظام در جمهوری اسلامی وجود ندارد.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر