کد خبر: 101860
A

محمد اشرفی اصفهانی گفت: دست‌هایی در کار است که نه تنها بنای مقابله با تندروها را ندارند بلکه از این قبیل کارهای نابهنجار حمایت می‌کنند تا بتوانند به اغراض سیاسی خود برسند، چرا که تنش و جدل را به نفع جریان سیاسی خود می‌دانند.

به گزارش دیده بان ایران؛ تندروها هر چقدر که به موعد انتخابات ۱۴۰۰ نزدیک می‌شویم تلاش‌های خرابکارانه‌شان را تشدید می‌کنند تا شاید بتوانند فضا را برای توفیق انتخاباتی جناح متبوع خود مهیا کنند. آنها کار را به جایی رساندند که حتی از اهانت به رئیس‌جمهوری آن هم در جشن ۲۲ بهمن ابایی نداشتند.

 

محمد اشرفی اصفهانی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در این ‌باره اظهار داشت: این اصلاً توجیه‌پذیر نیست که در روز مهم ۲۲ بهمن به مسئولان سطح بالای مملکت توهین کنند، حتی باید گفت این یک اتفاق تاسف‌برانگیز و البته خسارت‌زاست. این کار نه عقلانی، نه شرعی و نه منطقی است. آقای روحانی به سهم خودش زحمت کشیده و توهین به او کار بسیار زشتی است.

 

او در ادامه گفت: درک این نکته که رئیس‌جمهوری شخص دوم نظام است نباید چندان دشوار باشد. عده‌ای در حالی ایشان را با واژگان نامناسب خطاب کردند که کشور بیش از هر مقطع دیگری به اتحاد و یک‌صدایی نیاز دارد. مردم ایران قریب به سه سال است که موانع متعددی را پیش روی خود می‌بینند. حالا که بعضی از رویدادها امیدها را برای کاهش مشکلات بیشتر کرده است همه باید دست به دست هم دهند و جلوی خرابکاران را بگیرند.

 

فعال سیاسی اصلاح‌طلب توضیح داد: توهین به رئیس‌جمهوری یا هر مسئول دیگری آن هم در روزی که همه داشته‌های انقلاب ریشه در ۲۲ بهمن دارد، نشان می‌دهد دست‌هایی در کار است که نه تنها بنای مقابله با تندروها را ندارند بلکه از این قبیل کارهای نابهنجار حمایت می‌کنند تا بتوانند به اغراض سیاسی خود برسند، چرا که تنش و جدل را به نفع جریان سیاسی خود می‌دانند.

 

محمد اشرفی اصفهانی در پایان گفت: عده‌ای در داخل حاکمیت از تندروی استقبال می‌کنند.

منبع: اعتمادانلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر