کد خبر: 102135
A

نماینده اهواز در مجلس گفت: بدون توجه به نمایندگان مردم و بزرگان استان‌ها در اتاق های دربسته و شبانه برای اداره کشور تصمیم گیری می‌شود که خروجی آن پرتقال و خیار 20 هزار تومانی است.

به گزارش دیده بان ایران؛ مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان طی تذکر شفاهی اظهار داشت: آقای جهانگیری در سفر خود به استان خوزستان اعلام کرد که برای ما دردآور است مردم از حداقل های زندگی برخوردار نباشند و از تبعیض و فقر رنج ببرند! برای برداشتن مشکلات مردم باید قدم های اساسی برداریم. با وجود سرمایه گذاری قابل توجه در حوزه نفت، پتروشیمی و فولاد، جفاست اگر جوان بیکار در منطقه وجود داشته باشد.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: وعده دادید مشکلات اقتصادی را 100 روزه حل می کنید! به جای آن در روزهای پایانی دولت، از مشکلات مردم کم کنید.

نماینده مردم اهواز در مجلس ادامه داد: آقای جهانگیری و آقای روحانی؛ به شما خداقوت می گویم که بعد از 7سال یادتان آمده است استان های جنوبی که قرار بود با وجود وعده های شما، چرخ صنعت آنها و چرخ سانتریفیوژهای کشور بچرخد، مشکلات زیادی دارند.

یوسفی با اشاره به اینکه در استان های جنوبی با بارش 12 میلیمتر بارندگی، شهرها را آب می برد و زندگی مردم نابود می شود، ادامه داد: بدون توجه به نمایندگان مردم و بزرگان استان ها در اتاق های دربسته و شبانه برای اداره کشور تصمیم گیری می شود که خروجی آن پرتقال و خیار 20 هزار تومانی است.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر