کد خبر: 102953
A

امیر سرتیپ محمودی گفت: امروز فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران، بسیجیان مخلص و جهادی هستند.

به گزارش دیده بان ایران؛  امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش در مراسم تقدیر از فرمادهان پایگاه های بسیج «169 پیامبر اعظم(ص)» و «170 نجمه خاتون» کوی‍های سازمانی آجا که در نیروی زمینی ارتش برگزار شد، با بیان این که بسیج نقش مهمی در کشور ایفا می کند، افزود: بسیج با انجام فعالیت‍های جهادی کشور در تمامی عرصه ها به ویژه در حوزه فرهنگی گام های موثری را برداشته است.
وی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار تفکر بسیجی در انقلاب اسلامی است، در مقطع کنونی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‍العالی) به عنوان فرمانده تمامی بسیجیان، نقش بی بدیلی را در ترویج فرهنگ جهادی و بسیجی به ویژه در بین جوانان ایران اسلامی دارد.
معاون اجرایی ارتش تصریح کرد: بسیج در تمامی دهه های انقلاب نشان داده است که حامی ملت بوده و در تمامی حوادث به ویژه حوادث غیرمترقبه ای که در کشور رخ داده است، نقش موثری را ایفا می کند.
وی افتتاح پایگاه های بسیج در کوی های سازمانی را منشأ برکات الهی خواند و افزود: پایگاه‍های بسیج به خصوص در منازل سازمانی از جایگاه بسیار مهمی برخوردارند، چرا که می‍توانند با حضور موثر خود، قشر جوان خانواده‍های ارتش را از هجمه‍ های جنگ نرم دشمن محفوظ نگه دارند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر