کد خبر: 103033
A

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: از نگاه ملت ایران، افراد یا جریانی که در این شرایط می‌گویند که برویم مذاکره کنیم، خائن هستند و امروز، مردم و دولت به این نتیجه رسیدند که مذاکره به هیچ وجه هیچ معنایی ندارد.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدکاظم انبارلویی معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی در واکنش به نامه رئیس دولت اصلاحات به آیت الله خامنه ای اظهار کرد: «افرادی که بعد از شکست برجام مجدداً بر طبل مذاکره می‌کوبند، ایرانی نیستند و حامی منافع آمریکا در کشور هستند. برجام هیچ دستاوردی برای منافع کشور نداشته است و تاکنون در این توافق، شاهد بدعهدی طرف آمریکایی بودیم.

وی ادامه داد: از نگاه ملت ایران، افراد یا جریانی که در این شرایط می‌گویند که برویم مذاکره کنیم، خائن هستند و امروز، مردم و دولت به این نتیجه رسیدند که مذاکره به هیچ وجه هیچ معنایی ندارد.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در دور جدید مذاکرات، اشتهای آمریکایی‌ها افزایش پیدا کرده است، گفت: افرادی که دچار مرض «خود ناتوان پنداری» هستند و آمریکا را قدرت بلامنازع در منطقه می‌دانند، باید در سیاست‌های غلطشان تجدید نظر کنند.

انبارلویی با تأکید بر اینکه در ماجرای فتنه۸۸ صدمات سنگینی به کشور و نظام وارد شد، بیان کرد: همزمان با آشوب‌های فتنه ۸۸، نمایندگانی از جنبش سبز به پارلمان اروپا رفتند و از آمریکا و اروپا درخواست کردند که تحریم‌های موجود علیه ایران را تشدید کنند.

وی با بیان اینکه افزایش فشار بر مردم، تقاضای این جریان خاص سیاسی از نظام غرب بود، عنوان کرد: مردم یادشان نمی‌رود که فردی وابسته به جریان اصلاحات، اخیراً آرزو کرده بود که ترامپ پیروز انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا شود تا مردم در فشار بیشتر قرار بگیرند».

 

منبع: انا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر