کد خبر: 10342
A

استاندار تهران در دولت دهم گفت: با توجه به اینکه اعلام موضع صریح از سوی احمدی نژاد انجام گرفته است، به طور طبیعی بحث دعوت در مراسم اصولگرایان هم منتفی است و در کل قصد ورود به مسائل صف بندی‌های سیاسی نخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، مرتضی تمدن، در مورد عدم حضور احمدی‌نژاد و حامیان او در همایش‌های اخیر اصولگرایان، گفت: بعد از فرمایشات رهبری و بعد از اطلاعیه‌ای که در پاسخ به توصیه رهبری توسط احمدی‌نژاد منتشر شد، او به هیچ وجه بنای ورود به صف بندی‌های سیاسی در انتخابات را نداشته و ندارد.

استاندار تهران در دولت دهم در پاسخ به اینکه آیا از سوی اصولگرایان دعوتی برای حضور در مراسم‌های اخیر از احمدی‌نژاد شده است، گفت: با توجه به اینکه اعلام موضع صریح از سوی احمدی‌نژاد انجام گرفته است، به طور طبیعی بحث دعوت در مراسم اصولگرایان هم منتفی است و در کل ورود به مسائل و صف بندی‌های سیاسی نخواهیم داشت و مسئله روشن است.

 تمدن درباره اینکه دلیل عدم حضور احمدی‌نژاد و یارانش در مراسم‌های اصولگرایان چیست، افزود: در کل بنای ورود به مباحث را نداریم و عدم حضور افراد منتسب به جریان احمدی‌نژاد در مراسم‌هایی همچون ۹ دی دلیل خاصی ندارد و شاید اطلاع رسانی در این مورد صورت نگرفته است، اما به صورت کلی قصدی برای ورود به گروه‌های سیاسی نداریم.

گفتنی است با نزدیک شدن به انتخابات اردیبهشت ماه سال آتی گروه‌های نوپای اصولگرا پا به میدان رقابت‌ها گذاشته‌اند و با وجود اینکه درترکیب آن‌ها افراد نزدیک به رییس دولت نهم و دهم مشاهده می‌شود، اما مرزبندی جدی بین خود و جریان احمدی‌نژاد و شخص او ایجاد می‌کنند و حتی کسانی که با حمایت از احمدی‌نژاد در عرصه سیاسی شناخته شدند، به هر نحوی درصدد پاک کردن چهره جبهه و تشکیلات خود از احمدی‌نژاد هستند.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر