کد خبر: 10405
A

یک عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس از بازدید تعدادی از نمایندگان از قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء خبر داد و گفت که در این بازدید دستاوردهای موشکی پدافند ایرانی و سایر اقدامات برای تامین امنیت آسمان ایران به نمایش گذاشته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ ولی الله نانواکناری گفت: روز گذشته تعدادی از نمایندگان بازدید از قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء داشته‌اند که در جریان این بازدید نمایندگان از آخرین تحولات از سیستم های موشکی و اقدامات برای امنیت آسمان ایران مطلع شدند. در این بازدید تعداد زیادی از نمایندگان حضور داشتند و تنها منحصر به اعضای کمیسیون امنیت ملی نبود.

وی با قدردانی از اقدامات فرماندهان و کادر پدافند هوایی قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: تلاش‌های بسیار خوبی انجام شد که امیدواریم این توانمندی‌ها در آینده چند برابر شده و با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند تا بتوانند از آسمان کشورمان به بهترین شکل حفاظت کرده و امنیت کامل را تامین کنند. موضوعی که در نهایت باعث صلح امنیت و آرامش برای کشور و همسایگانمان می شود.

نانواکناری در پایان گفت: باید تلاش شود تا این پیشرفت ها ادامه پیدا کرده و دانشمندان بتوانند به جایگاه های رفیع تری در جهان دست پیدا کنند، چون این توسعه نوید خوبی برای ملت و همسایگان خواهد بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر