کد خبر: 10556
A

فاطمه هاشمی طی مصاحبه‌ای به اظهارات اخیر حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، فاطمه هاشمی طی مصاحبه‌ای به اظهارات اخیر حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان واکنش نشان داد. متن این مصاحبه به شرح ذیل است:

چند شب پیش آقای شریعتمداری در مناظره با آقای کواکبیان موضوعی را درباره برادر شما یعنی مهدی‌هاشمی مطرح کرد که محتوای آن درخواست برادرتان برای افزایش تحریم‌ها علیه ایران بود و وکیل ایشان هم روز یکشنبه این اتهام را از سوی مهدی رد کردند. آقای مهدی‌هاشمی بیرون زندان بودند که پاسخ دادند؟

نه؛مهدی ۴ روز بیرون از زندان بود و ۱۰ روز است که به زندان بازگشته است. آنچه منتشر شد مصاحبه وکیل برادرم بود که طی آن عنوان شد مهدی درباره ادعای آقای شریعتمداری پاسخ داده است.

ماجرای این فایل صوتی که آقای شریعتمداری درباره آن سخن گفت، موضوع تازه‌ای نبود و قبلا هم مطرح شده بود. آنچه ایشان در مناظره بیان کرد تا چه اندازه با واقعیت همخوانی دارد؟

هر آنچه درباره فایل صوتی مهدی گفت دروغ است چون برادرم درباره این فایل صوتی در دادگاه تبرئه شده است.

با توجه به اینکه شما اظهارات آقای شریعتمداری را نادرست می‌دانید، پس حق شکایت برای برادرتان محفوظ است. این کار را می‌کنید؟

درباره تهمتی که به او زده شد، می‌شود شکایت کرد.

اصلا چرا هیچ وقت از اتهام زنندگان شکایت نمی‌‌شود؟

به شکایات ما رسیدگی نمی‌شود. از یک برنامه تلویزنی به مهدی آن تهمت را زدند در حالی که او از این موضوع تبرئه شده بود.

یعنی دادگاه بررسی کرد و حکم برائت صادر شد؟

آن فایل صوتی را برای کارشناسی صدا داده بودیم که مشخص شد جعل صدا بود و در قسمت‌هایی هم جابه‌جایی صدا صورت گرفته بود بنابراین مهدی تبرئه شد.

جدا از این موضوع فایل‌های صوتی، اتهامات و سیاه‌نمایی‌هایی هم درباره خود شما صورت می‌گیرد. شما هم اهل شکایت نیستید ظاهرا!

درباره من اتهام زنی‌ و دروغ پراکنی‌های زیادی شده است و شکایتی نمی‌کنم اما مهدی شکایت‌های زیادی کرده که هنوز رسیدگی نشده است.

البته آقای شریعتمداری اتهامات دیگری هم متوجه خانواده آیت ا..‌هاشمی کردند.

این کار رسم ایشان است. صحبت‌های آقای شریعتمداری درباره خانواده ما خلاف، دروغ و تهمت است.

سه هزار سایت در مخالفت و هجمه به دولت فعال هستند که به‌طور قطع در انتشار مطلبی علیه خانواده آیت‌ا...هاشمی هم بیکار نیستند. برای بخشی از جامعه این سوال است که دلیل شکایت نکردن شما چیست؟

بله؛ اعلام شد ۳ هزار سایت این‌گونه کار می‌کنند اما اگر قرار باشد از آنها شکایت کنیم که هر روز باید دادگاه باشیم و از کارهای خودمان عقب می‌مانیم. ترجیح می‌دهیم آنها حرف‌های خودشان را بزنند ما کارهای خودمان را بکنیم.


منبع: روزنامه آرمان

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر