کد خبر: 105635
A

خبرگزاری راه دانا نشست شب گذشته فائزه هاشمی و تنش میان غلامحسین کرباسچی و مصطفی تاجزاده را نشانه فرو رفتن اصلاحات در باتالاق «کلاب هاوس» نامید.

به گزارش دیده بان ایران؛ خبرگزاری راه دانا نزدیک به تحریریه کیهان با اشاره به نشست شب گذشته فائزه هاشمی در کلاب هاوس نوشت: 

چند روز از آغاز فراگیری پلتفرم کلاب هاوس در ایران می گذرد و بخشی از فعالان فضای مجازی و چهره های سیاسی مشتاقانه سعی دارند که اتاق های گفت و گوی کلاب هاوس رونق خود را حفظ کند.

در این میان اما شاید بتوان کلاب هاوس را باتلاق اصلاح طلبان نامید، چرا که طی هفته گذشته دو گفت و گوی جنجالی در آن میان اصلاح طلبان رخ داد؛ مورد اول تنش میان کرباسچی، تاجزاده و جلایی پور بر سر مشارکت در انتخابات و ... بود که عمق اختلاف میان اصلاح طلبان را به نمایش گذاشت.

مورد دوم اما گفت و گوی شب گذشته فائزه هاشمی در اتاق گفت وگوی یکی از خبرنگاران اصلاح طلب بود؛ وی در این گفت و گو در اظهاراتی که بعضا از سوی حاضرین در بحث، متناقض قلمداد می شد، چندین با اختلافات عمیق میان اصلاح طلبان را نمایان کرد.

وی در بخشی از این گفت و گو به عقیده برخی تیر خلاص را به عملکرد اصلاح طلبان نیز زد و تاکید کرد که «مشکلم برای رای ندادن شورای نگهبان نیست، بلکه به دلیل عملکرد اصلاح طلبان رای نمی دهم»

منبع: دیده بان ایران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر