کد خبر: 105905
A

سعید آجورلو: وجود نشانه هایی مبنی بر نامزد شدن رییسی موجب شده قالیباف وارد میدان نشود

به گزارش دیده بان ایران؛ سعید آجورلو مدیرمسئول روزنامه صبح نو نزدیک به محمد باقر قالیباف گفت: حجت الاسلام ابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف توانایی شکل دادن به ایده دولت ائتلافی را دارند.

وی اضافه کرد: قالیباف آمادگی حضور در عرصه و برنامه برای اداره دولت را دارد اما به واسطه اینکه نشانه هایی مبنی بر ورود آقای رییسی به انتخابات وجود دارد یا حداقل حضور ایشان تاکنون منتفی نشده، به نفع جریان نمی داند که با تعدد نامزد مواجه شویم. در غیر این صورت آقای قالیباف با توجه به تحلیل دولت ائتلافی در صورتی که به هر دلیلی آقای رییسی وارد انتخابات نشوند، نامزد خواهند شد.

آجورلو گفت مطالبه زیادی از سوی بزرگان جریان انقلاب و اقشار مختلف از ایشان وجود دارد که وارد عرصه انتخابات شوند. قالیباف توانایی اداره کشور را دارد و سابقه ایشان موید این گزاره است. ایشان هم خلاق هستند هم جسور و هم با مشکلات ساختاری اقتصاد کشور آشنا هستند و هم برای حل آنها برنامه دارند. با این مختصات حتما بهترین آلترناتیو برای روحانی، ایشان است. نظرسنجی ها هم چنین وضعیتی را تایید می کند.اما با همه این احوال ایشان در حالی که نشانه هایی از ورود آقای رییسی وجود دارد، پیشقدم نمی شوند تا وحدت جریان آسیب نبیند./فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر