کد خبر: 106440
A

در حالی که واکنش‌ها به فایل صوتی منتشر شده از گفت‌و‌گوی ظریف ادامه دارد، مهدی ظریف پسر وزیر امور خارجه در کلاب‌هاوس به برخی اتهاماتی که به پدرش زده می‌شود پاسخ داد.

به گزارش دیده بان ایران، در حالی که واکنش‌ها به فایل صوتی منتشر شده از گفت‌و‌گوی ظریف ادامه دارد، مهدی ظریف پسر وزیر امور خارجه در کلاب‌هاوس به برخی اتهاماتی که به پدرش زده می‌شود پاسخ داد.

او با ابراز تاسف از توهین‌ها و شائبه‌هایی که پس از انتشار این فایل به جواد ظریف وارد شده گفت پدرش به هیچ‌وجه قصد شرکت در انتخابات را ندارد و این که گفته می‌شود انتشار این فایل حربه‌ای برای تبلغات انتخاباتی بوده جوانمردانه نیست.

به گزارش دیده بان ایران؛ مهدی ظریف که تاکید دارد در سالکهای اخیر حتی از نام خانوادگی پدر برای انجام کارهایش استفاده‌ای نکرده و با پیشوند "خوانساری" در انتهای نام فامیلی در جامعه حاضر بوده، می‌گوید پدرش به هیچ جناح سیاسی وابسته نیست و در هیچ حزب وجریانی حضور ندارد تا بخواهد برای پیشبرد منافع آن جریان دست به انتشار گفت‌و‌گویش بزند.

در ساعات گذشته مخالفان ظریف تلاش بسیاری کرده‌اند تا انتشار این فایل خبرساز را سناریوی اصلاح‌طلبان و دولت برای یک پروژه انتخاباتی عنوان کرده و از آن دستاویزی برای حمله به طرف مقابل بسازند.

منبع: برترین ها

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر