کد خبر: 107581
A

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمره مردم در تاب آوری مشکلات اقتصادی 20 است، گفت: تلاش های دولت با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد زیرا بهبود شرایط کشور نیازمند تلاش مضاعف و همت مضاعف دولت آینده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ معصومه آقاپور علیشاهی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضرکشور با شرایط مطلوب فاصله زیادی دارد، گفت: در شرایط فعلی حاکم بر کشور با در نظر گرفتن همه جوانب مثل تحریم و شیوع بیماری کرونا ، تلاش های دولت با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد زیرا بهبود شرایط کشور نیازمند تلاش مضاعف و هم مضاعف است.

وی افزود: نمره دولت با توجه به شرایط فعلی و در نظر گرفتن موضوعات تحریم و شیوع بیماری کرونا  عدد ۱۶ است اما باید به این نکته اشاره کنم که در حال حاضر تاب آوری مردم در ۳ سال گذشته بی نظیر بوده زیرا ملت همه مشکلات و فشارهای اقتصادی را تحمل کردند که نمره ۲۰شایسته مردم است.

آقاپور علیشاهی تصریح کرد: تلاطم تغییرات در حوزه های مختلف اقتصادی ،کشور را در وضعیت نامطلوبی قرار داده است زیرا تورم بیش از حد انتظار و تحریم های ظالمانه باعث کاهش رونق تولید و فعالیت های اقتصادی را با مشکل جدی روبرو کرده است.

وی اضافه کرد: باید در دوران پسا کرونا ساختار سیستمی کشور به خصوص بخش مالیات به صورت دیجیتالی در بیاید در واقع در دولت سیزدهم مسوولان با انجام چشم انداز پسا کرونا نسبت به رفع مشکلات گام برخواهند داشت تا به هدف و مسیر درست راه ادامه یابد.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر