کد خبر: 108452
A

سردار علیرضا افشار به نفع رئیسی از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کناره‌گیری کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علیرضا افشار با تقدیم 50 برنامه ملی و تحول آفرین به رهبر معظم انقلاب و دولت انقلابی آینده، طی صدور بیانیه ای با حمایت از رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

امروز عرصه سیاسی همچون دوران دفاع مقدس به نیروهای بابصیرت و مجاهدی نیاز دارد تا ضمن تحکیم جبهه انقلاب، بتوانند دشمنان را در توطئه های خود برای نفوذ جریانی در هیأت حاکمه نظام اسلامی ناکام سازند.

اینجانب در ابتدای ورود به رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری 1400 با صدور بیانیه ای از همه نامزدهای جبهه انقلاب دعوت کردم تا با رعایت منشور اخلاقی انتخابات و کنار رفتن به نفع نامزدی که از اقبال مردمی بیشتری برخوردار است و همکاری با وی، به وحدت این جبهه و روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی کمک کنند.

اکنون که آیت الله رئیسی با قرار گرفتن در صدر همه نظرسنجی ها و داشتن صلاحیت های مدیریتی برتر و الگو بودن در تواضع، ساده زیستی و مردمداری، نوید شکل گیری دولتی کارآمد برای رفع مشکلات مردم، در همه زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیت عمومی و دیپلماسی فعال می دهد، وظیفه خود می دانم ایشان را همراهی و مساعدت نمایم.

لذا با تقدیم 50 برنامه ملی تحول آفرین در همه عرصه ها که محصول تجارب گذشته و جلسات متعدد کارشناسی هستند به محضر مقام معظم رهبری و دولت انقلابی آینده، انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام می کنم.

با آرزوی پیروزی برای ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی

علیرضا افشار.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر