کد خبر: 108986
A

حسین طیبی‌فر در گردهمایی تجلیل از سربازان ستاد این نمایندگی گفته که «امروز کشور وارد یک تغییر و خانه‌تکانی می‌شود و انتخابات ۲۸ خرداد یک انتخابات سرنوشت‌ساز در کشور است».

به گزارش دیده بان ایران؛ حسین طیبی‌فر جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران، در گردهمایی تجلیل از سربازان ستاد این نمایندگی گفته که «امروز کشور وارد یک تغییر و خانه‌تکانی می‌شود و انتخابات ۲۸ خرداد یک انتخابات سرنوشت‌ساز در کشور است».

او افزوده که «همانطور که یک تغییر در دفاع مقدس و عزل یک عنصر نامطلوب و قرارگیری فرماندهان جوان ارتش و سپاه در راس مدیریت جنگ عامل مهم پیروزی‌های بعد از بنی‌صدر بود، این انتخابات هم می‌تواند عامل تداوم پیروزی‌های انقلاب و کشور باشد».

این مقام سپاه ادامه داده که «عمق فاجعه در سال ابتدایی جنگ بود که بنی‌صدر به عنوان یک نفوذی و خائن به ریاست‌جمهوری رسیده بود و با یک سری بازی با الفاظ مانع تجهیز نیروهای مردمی، سپاه و سایرین شد و توجیه می‌کرد که آنها جنگ بلد نیستند و تجهیزات را از بین می‌برند. از طرفی هم در صحنه جنگ با خیانت می‌گفت زمین می‌دهیم، زمان می‌خریم و جالب اینکه بعد از عزل بنی‌صدر پیروزی‌های ما شروع شد».

منبع: نشریه صبح‌صادق

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر