کد خبر: 109154
A
دیده بان ایران:

ابراهیم رئیسی که تا قبل از اعلام اسامی رقیب اصلی اش را «لاریجانی» می دانست حالا باید با خودی های جبهه انقلاب برای رسیدن به پاستور مبارزه کند. مبارزه ای که طبق آمار وزارت کشور تنها برای 40 درصد واجدین شرایط برای رای دادن مهم است.

به گزارش دیده بان ایران؛ محسن رضایی شب گذشته در رسانه ملی در اظهاراتی تند خطاب به «ابراهیم رئیسی» نامزد انتخابات ریاست جمهوری و رئیس قوه قضئیه گفت: "بحث جدی دارم با قوه قضاییه. دادستان تهران اخیرا نامزدها را تهدید کرده است. نباید کاری کنیم که مسائلی در ذهن مردم ایجاد شود. آن‌ها می توانند با ستاد اقای رئیسی برخورد کنند؟ ما نباید انقلابی تر از رهبری باشیم."

رضایی همچنین اضافه کرد: "من به آقای رییسی گفتم چون شما رقیب اقای روحانی بودید بیایید و از قوه قضایئه مبارزه با فساد را شروع کنید.اگر فساد در قوه قضائیه نبود انقدر در جامعه زیاد نمیشد."

اظهاراتی که حالا به نظر می رسد به مذاق نزدیکان و رسانه های نزدیک به ابراهیم رئیسی خوش نیامده است و سعی دارند که پاسخ این اظهارات را به گونه دیگری به او منتقل کنند.

یک رسانه نزدیک به جبهه پایداری که اخبار انتخاباتی «رئیسی» را بازتاب می دهد در رابطه با همین موضوع با انتشار مطلبی تحت عنوان " پشت پرده حمله «محسن رضایی» به «آیت الله رییسی»" نوشت:

«آقا محسن» که این روزها به خاطر بوتاکس سر و صورت خود سوژه رسانه ها شده از ماه گذشته با ارسال نامه های فراوان و پیغام های زیاد قصد داشته مکرر با ابراهیم رییسی دیدار کند که به دلیل کمبود وقت ریاست قوه قضاییه این مهم انجام نشده است. تماس های مکرر محسن رضایی تا جایی زیاد بوده که اطرافیان اقای رییسی از مزاحمت های رضایی برای ایشان سخن به میان آوردند. شنیده ها نشان می دهد که علت اصلی تقاضای وقت ملاقات رضایی از رییسی، اخذ تضمین معاون اولی دولت ایشان از آقای رییسی بوده است. رییسی زمانی که متوجه می شوند که رضایی قصد گرفتن امتیاز را دارد از تنظیم جلسه با ایشان امتناع کردند. علت حمله بی شرمانه اخیر محسن رضایی به آیت الله رییسی هم دست رد ایشان بر سینه سهم خواهی «آقا محسن» ارزیابی می شود."

17 روز مانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم به نظر می رسد حالا دیگر نامزدهایی که قرار بود تنها پوششی باشند برای ابراهیم رئیسی؛ خود سردمدار جریانی شده اند و از قرار می خواهند تا آخر مسابقه در میدان حضور داشته باشند.

ابراهیم رئیسی که تا قبل از اعلام اسامی رقیب اصلی اش را «لاریجانی» می دانست حالا باید با خودی های جبهه انقلاب برای رسیدن به پاستور مبارزه کند. مبارزه ای که طبق آمار وزارت کشور تنها برای 40 درصد واجدین شرایط برای رای دادن مهم است.

منبع: دیده بان ایران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر