کد خبر: 109391
A

منصور حقیقت پور مشاور علی لاریجانی در خصوص صحبت های امروز رهبری و تذکری که به نهادهای امنیتی، نظارتی و شورای نگهبان و اشتباه آنان در ارسال گزارش های نادرست و تایید شورای نگهبان گفت: از شورای نگهبان خواستار تجدیدنظر هستیم، برای اجرای فرمان دینی که مقام معظم رهبری دادند جلسه تشکیل دهند . از فرصت استفاده می کنم به تمام کسانی که برای رسیدن به پاستور حاضر هستند که از ارزش های دینی را زیر پا بگذارند، می گویم 4 سال حضور در پاستور این قدر ارزش ندارد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ منصور حقیقت پور مشاور علی لاریجانی در خصوص صحبت های امروز رهبری و تذکری که به نهادهای امنیتی، نظارتی و شورای نگهبان و اشتباه آنان در ارسال گزارش های نادرست و تایید شورای  نگهبان گفت: برخی برای رسیدن به پاستور پا روی آبروی خیلی ها گذاشتند. الحمدالله آقای دکتر لاریجانی امروز مزد حجب و حیا و نجابت خودش را گرفت و مورد لطف رهبر انقلاب قرار گرفت. معتقدیم باید همه جانبه در حق ایشان عنایت شود. حق ایشان در تبلیغات تضییع شد.

آبروی ایشان مورد لطمه از سوی برخی دنیا طلبان قرار گرفت. بیت شریف ایشان مورد ظلم قرار گرفت. خواستار جبران هستیم.

مشاور علی لاریجانی یادآور شد: از شورای نگهبان که جز وقار، ادب و توازع از آقای لاریجانی ندید خواستار تجدیدنظر هستیم، برای اجرای فرمان دینی که مقام معظم رهبری دادند. از فرصت استفاده می کنم به تمام کسانی که برای رسیدن به پاستور حاضر هستند که از ارزش های دینی را زیر پا بگذارند، می گویم 4 سال حضور در پاستور این قدر ارزش ندارد.

 

وی افزود: به تمام دوستان و هواداران آقای دکتر در کل کشور و خارج کشور توصیه می کنم آمادگی لازم را داشته باشند بلافاصله که تجدید نظر صورت گرفت و شورای نگهبان نظر رهبر انقلاب را تأمین کرد، تمام ستادها  را بعد از اعلام نظر شورای نگهبان باید راه اندازی کنند.

حقیقت پور تأکید کرد: با رعایت تمام موازین شرعی عمل می کنیم. قرار نیست ما بد اخلاقی کنیم. ما همچنان که مزد حجب و آبرومندی خودمان را گرفتیم با همین حجب و حیا وارد انتخابات ریاست جمهوری می شویم. صداوسیما باید جبران کند. وزارت کشور باید جبران کنند این ظلمی را که به دکتر لاریجانی شد.

وی افزود: ما آماده جلسه اضطراری امروز شورای نگهبان هستیم تا فرمان رهبر انقلاب و امام ما روی زمین نماند. ما خواهش می کنیم از اعضای محترم شورای نگهبان که جلسه اضطراری تشکیل دهند وحق را به حق دار برسانند. ما با رعایت اخلاق و مبتنی بر اصول کارآمدی با 7 نامزد حاضر در صحنه در چارچوب قانون رقابت خواهیم کرد.

 

این فعال سیاسی اصولگرا درباره پذیرش جبران شورای نگهبان از سوی علی لاریجانی گفت : آقای لاریجانی سرباز رهبری هستند. این محبت رهبری گردن بندی زیبایی بر سینه این دلاور مرد بزرگ و امیرکبیر ما شد و این محبت مقام معظم رهبری به هزاران ریاست جمهوری می ارزد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر