کد خبر: 109565
A

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که برای عملکرد ۸ سال گذشته خود هیچ‌گونه دفاعی ندارند مشکلات کشور را بر گردن FATF و مسائلی از این قبیل نیاندازند.

به گزارش دیده بان ایران؛ در جلسه صحن علنی امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد مجلس شورای اسلامی، محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر طی تذکری شفاهی گفت: آقایان به عنوان رأس هرم مالی مدیریت بانک مرکزی را در اختیار داشته‌اند، با وجود جلسات متعدد به منظور بررسی وضعیت نهاده‌های دامی و کشاورزی در هیچ کدام از جلسات حاضر نشدند اما امروز در مناظرات مدعی هستند و ادعا می‌کنند برای بخش کشاورزی و دامپروری برنامه دارند.

وی با اشاره به اینکه در مناظره‌ها مرز ادب و مرز قانون را کنار می‌گذارند، ادامه داد: کسانی که برای عملکرد خود در ۸ سال گذشته هیچ گونه دفاعی ندارند مشکلات کشور را بر گردن FATF و مسائلی از این دست می‌اندازند.

نماینده خمینی شهر در مجلس با تاکید بر اینکه به جای آنکه طی ۸ سال مسائل اساسی کشور را برطرف کنند امروز با کمال گستاخی مشکلات را بر گردن مسائل مختلف می‌اندازند، عنوان کرد: امیدی نداریم که این افراد در مناظره‌ها برنامه‌ای داشته باشند، اگر برنامه‌ای داشتند آن را طی ۸ سال گذشته ارائه می‌کردند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور، گفت: دامداری کشور در حال نابود شدن است، شما نماینده‌ای به عنوان کاندیدا فرستاده‌اید که مشکلات دامداری کشور را برطرف کند.

وی ادامه داد: از صبح تاکنون سوالات مهمی از وزیر نفت و لایحه رتبه‌بندی معلمان مطرح شد انتظار داریم نمایندگان در زمان ارائه سوالات و طرح ها و لوایح مهم توجه بیشتری داشته باشند.

علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت، تذکر نماینده خمینی‌شهر را در دستور ندانست.

 

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر