کد خبر: 109591
A

عضو هیات رئیسه مجلس در تذکری شفاهی گفت: مسئولان باید بدانند که ما از تقصیرات آنها در زمینه بورس نمی گذریم و قطعاً باید پاسخگوی کم کاری خود باشند.

به گزارش دیده بان ایران؛ در صحن علنی امروز سه شنبه ۱۸ خرداد مجلس شورای اسلامی، حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: آب شرب حق مردم است، در هفته گذشته چندین شهر، محله و روستا چند شبانه روز و برخی نقاط چند ساعت شاهد قطعی آب بودند، لازم است در این خصوص تدابیری اتخاذ شود.

نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس یازدهم خطاب به رئیس جمهور گفت: ۳ ماه است که مقرر شده درخصوص پیشنهادات جمع آوری و مطرح شده توسط رئیس مجلس در نشست شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا تصمیم گیری شود، چه کاری مهمتر از نیمی از جمعیت کشور که در زمینه بورس زیان دیده اند و سرمایه آنها در بورس از دست رفته، وجود دارد؟

وی خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: چرا مصوبات شورای عالی بورس را درخصوص سهامداران خرد و حقیقی اجرا نمی‌کنید؟ بدانید ما از تقصیرات شما نمی‌گذریم و قطعاً باید پاسخگوی این نوع کم کاری خود باشید.

حاجی دلیگانی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی نیز اظهار داشت: دامداران مشکلات زیادی برای تامین علوفه و نهاده های خود دارند، با حضور در میدان مشکلات این افراد را پیگیری و برای آن راه حلی در نظر بگیرید.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر