کد خبر: 109813
A

استاندار تهران با تاکید بر اینکه با همکاری شرکت‌های توزیع نیروی برق در شهرستان‌های استان نباید نگرانی برای قطعی برق داشته باشیم، به فرمانداران تاکید کرد که به توزیع تعرفه‌ها نظارت کنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران روز پنجشنبه در بیست و هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران با تاکید بر اینکه : به خاطر فرآیندهای الکترونیکی برگزاری انتخابات با همکاری شرکت‌های توزیع نیروی برق در شهرستان‌های این استان نباید نگرانی برای قطعی برق داشته باشیم، اظهار داشت:اگر برق قطع شود با مشکلات بسیاری روبرو خواهیم شد، از این رو باید توسط دستگاه های مربوطه تدابیر لازم اتخاذ شود. باید همه نهادها برای برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت انتخاباتی برنامه ریزی کنند. 

استاندار تهران با بیان اینکه تحول خوبی در حوزه توسعه الکترونیک انتخابات ۱۴۰۰ ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: شاهد خلاقیت وزارت کشور در این دوره از انتخابات هستیم. در دوره قبل انتخابات مجلس به خاطر توسعه الکترونیک از رتبه ۲۷ به چهار ارتقا یافتیم که باید شاهد توسعه بیشتر در این عرصه باشیم.  

محسنی بندپی با تاکید بر اینکه تهران ویژگی های خاص خود را دارد، گفت: تهران باید در برگزاری انتخابات الگو باشد. هماهنگی در برگزاری پرشور انتخابات و توزیع تعرفه‌ها بسیار حساس و مهم است که باید فرمانداران نظارت کنند تا با مشکل و کمبودی روبرو نشویم. 

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر