کد خبر: 111364
A

در این سامانه که با عنوان «یاران رییسی» راه اندازی شده، از همه گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم دعوت شده تا چنانچه فردی را در تراز دولت مردمی می‌شناسند، نسبت به معرفی وی اقدام کنند. روحیه انقلابی و مردمی بودن از جمله ویژگی‌هایی است که رییس جمهوری منتخب بر آنها تاکید کرده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ در این سامانه که با عنوان «یاران رییسی» راه اندازی شده، از همه گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم دعوت شده تا چنانچه فردی را در تراز دولت مردمی می‌شناسند، نسبت به معرفی وی اقدام کنند.

روحیه انقلابی و مردمی بودن از جمله ویژگی‌هایی است که رییس جمهوری منتخب بر آنها تاکید کرده است.

سید ابراهیم رییسی در معرفی این سامانه خطاب به مردم و نخبگان عنوان کرده است: با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آنگونه که قبلا نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته سالاری و براساس شاخص‌هایی نظیر کارآمدی، فسادستیزی، روحیه انقلابی و مردمی بودن انتخاب خواهند شد.

ازآنجا که عمیقا بر این باورم هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می رود و همانگونه که وعده داده بودم سامانه‌ای جهت مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.

از همه گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص‌های فوق الذکر و در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام کنند.

امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت‌های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

این سامانه با آدرس https://yaran.raisi.ir/managers در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.

سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۸ میلیون و ۲۱ هزار و ۹۴۵ رای کسب کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر