کد خبر: 114186
A

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: به احتمال قوی لیست وزرای پیشنهادی در جلسه روز یکشنبه مجلس 17 مردادماه به مجلس تقدیم می‌شود و در صورت ارائه این لیست به مجلس در همان جلسه اعلام وصول خواهد شد.

به گزارش دیده بان ایران, حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم گفت: مراسم تحلیف جناب آقای رئیسی در شأن و جایگاه مجلس شورای اسلامی برگزار شد و مهمانان از میزبانی خوب مجلس شورای اسلامی در این مراسم همواره تقدیر می‌کردند.

وی افزود: دشمنان به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره تلاش داشته و دارند تا جمهوری اسلامی ایران را منزوی سازند اما هرگز به این هدف خود نرسیده و نخواهند رسید.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم و حضور مقامات حدود 100 کشور در این مراسم بار دیگر بی‌اثر بودن و بی‌فایده بودن تلاش دشمنان برای انزوای جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت و نشان داد که آنها برای این منظور تلاش بیهود دارند.

حاجی دلیگانی درباره ارائه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس نیز گفت: به احتمال قوی لیست وزرای پیشنهادی در جلسه روز یکشنبه مجلس 17 مردادماه به مجلس تقدیم می‌شود و در صورت ارائه این لیست به مجلس در همان جلسه اعلام وصول خواهد شد.

وی افزود: اگر روال کار بر این باشد ممکن است جلسه علنی روز سه‌شنبه 19 مردادماه را نداشته باشیم و کمیسیون‌ها از عصر روز یکشنبه و نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز سه‌شنبه به بررسی برنامه‌های وزرا بپردازند که البته تصمیم نهایی در این باره در روز یکشنبه هفته آینده اتخاذ خواهد شد./ فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر