کد خبر: 115171
A

فعال سیاسی اصولگرا گفت: آقای رئیسی همان طور که اعلام کرد مستقل است و جهت گیری خاصی در انتخاب وزرای پیشنهادی نداشت. او بدون درنظر گرفتن گرایش سیاسی یا تعقیب جریانی خاص، اعضای کابینه دولت سیزدهم را انتخاب کرد. ملاک و معیار رای انتخاب افراد، منافع کشور بود نه تأمین نظر گروه یا سلیقه خاص سیاسی.

به گزارش دیده بان ایران؛ مجلس شورای اسلامی تا روز سه شنبه بنا دارد موضوع بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی را به پایان برساند. در روزهای گذشته اظهارنظرهای مختلفی درباره کابینه پیشنهادی بیان شده است و به نظر می آید که کل کابینه نتوانند از مجلس رأی اعتماد بگیرند؛ پیش بینی که حسین ابراهیمی نیز به آن صحت می گذارد.

وی درباره بهره گیری دولت از همه ظرفیت های اصولگرایی افزود: هرچند از همه ظرفیت های اصولگرایی در انتخاب اعضای کابینه استفاده نشده است اما تلاش شده که این موضوع تحقق پیدا کند. معتقدم هیچ گاه هیچ کاری بی نقص نیست. هر انتخابی دارای مشکلات و فوایدی است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: آقای رئیسی همان طور که اعلام کرد مستقل است و جهت گیری خاصی در انتخاب وزرای پیشنهادی نداشت. او بدون درنظر گرفتن گرایش سیاسی یا تعقیب جریانی خاص، اعضای کابینه دولت سیزدهم را انتخاب کرد. ملاک و معیار رای انتخاب افراد، منافع کشور بود نه تأمین نظر گروه یا سلیقه خاص سیاسی.

وی درباره توانایی کابینه برای برآوردن انتظارات مردم یادآور شد: نباید این انتظار را داشت که همه خواسته های مردم تأمین شود. مطالبات مردم واقعا به حق است و طوری شده که الان هیچ کس جرأت نمی کند بگوید «همه مطالبات مردم را پاسخ می دهم» چون واقعیت آن است که مشکلات و چالش های زیادی در کشور وجود دارد که منابع مالی نمی تواند همه مطالبات را پوشش دهد.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه منابع کشور محدود است و خواسته ها و مطالبات مردم نامحدود، گفت: اولین مسئله ای که باید مدنظر دولت باشد، رسیدگی به فاجعه کرونا است. پاسخگویی به مشکلات معیشتی مردم و مسکن در اولویت بعدی قرار دارند. مشکل مسکن خیلی مردم را گرفتار کرده است. اگر دولت به این سه موضوع با برنامه و نه با عجله حل کند، انشاءالله مردم نسبت به عملکرد دولت رضایت خواهند داشت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر