کد خبر: 115486
A

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ورود قوه قضاییه به موضوع زندان اوین خیلی خوب و سریع بود اما گزارش مربوط به این پرونده و موضوع نیز باید سریعاً آماده شده و به مردم ارائه شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ بیژن نوباوه وطن نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اطلاعات منتشر شده در مورد برخورد با زندانیان زندان اوین گفت: باید پس از انتشار گزارش‌های دقیق باید راجع‌به این موضوع اظهارنظر کارشناسی کرد، اما به هر حال این رفتارها در شأن جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنچه مهم است قوه قضاییه به سرعت به موضوع ورود کرده و مسئله را مورد رسیدگی قرار داده و البته مجلس هم در قالب کارگروهی به ریاست رئیس کمیسیون اصل 90 و عضویت تعدادی از نمایندگان موضوع را در دست بررسی دارد.

نوباوه خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم آنچه از این برخوردها مهم‌تر است نحوه مواجهه و برخورد قوه قضاییه با این موضوع است و دستگاه قضا ضمن رسیدگی به این موضوع باید بر مسائل زندان نظارت مستمر داشته باشد.

وی افزود: هرچه سریع‌تر باید پرونده مربوط به این موضوع بررسی شده و گزارش آن آماده و به مردم ارائه شود تا اطلاعات به صورت شفاف و دقیق در اختیار مردم قرار گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ما  اخیراً شاهد بودیم که آقای اژه‌ای خود از بندهای مختلف از جمله بندهای مختلف به زندانیان امنیتی بازدید داشت که این اقدام بسیار خوبی است و همانطور که گفتم اینگونه اقدامات باید استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر