کد خبر: 115565
A

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت:‌ اگرچه بحث واکسیناسیون و خرید واکسن در بحث کرونا امر بسیار مهمی است اما خرید واکسن از مرجع مطمئن امری ضروری‌تر و مهم‌تر است.

به گزارش دیده بان ایران؛ احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: مهم‌ترین وظیفه‌ای که برعهده دولت است بحث سلامت مردم است و دولت نیز باید تمام تلاش خود را به ویژه در شرایط کرونا که با بیماری کرونا مواجه هستیم به کار گرفته و متوجه این مسئولیت خود در این راستا باشد.

وی افزود: امروزه جنگ بیولوژیک یکی از حربه‌ها علیه ملت‌های مختلف است و ما باید در بحث تامین واکسن کرونا به این موضوع توجه داشته باشیم و چه بسا که اصلا خود کرونا نیز بخشی از یک جنگ بیولوژیک علیه ملت‌ها باشد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند، امر واکسیناسیون بسیار مهم است اما واکسن باید از منبع و مرجع مطمئن تامین شود.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: ما در ماه‌های گذشته شاهد رویه اشتباه وزارت بهداشت در مقابله با بیماری کرونا بودیم که به جای واکسیناسیون هزینه‌های زیادی برای تامین داروی کرونا صرف شد.

وی افزود: اگر اعتباری که تاکنون برای داروی کرونا هزینه شد و هیچ ثمره خاصی هم برای جامعه نداشت، برای واکسیناسیون هزینه می‌شد امروز در سریع‌ترین زمان ممکن کشور با استفاده از واکسن مطمئن واکسینه شده بود و کار واکسیناسیون در کشور به پایان رسیده بود.

نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: تاکنون 760 میلیون یورو برای خرید داروهای مربوط به کرونا هزینه شده که اعتبار بسیار قابل توجهی است.

به گزارش فارس، اخیرا ژاپن از اسپانیا یک محموله واکسن خریداری کرده که به دلیل آلودگی مردم این کشور را با مشکل مواجه کرده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر