کد خبر: 115572
A

فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت قبلی می‌خواست با امید به برجام و خارج از کشور، مسائل را حل‌وفصل کند و دیدیم که موفق نبود. روحانی قصد داشت کشور را از راه دور اداره کند و یک نمونه از این کم‌کاری‌ها در وضعیت خوزستان و شهر اهواز نمود پیدا کرده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ حبیب‌الله بوربور دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم حمایت از دولت سیزدهم در روزهای ابتدایی شروع به کار آن گفت: اکنون زمان نصیحت‌های پیش از شروع به کار دولت تمام شده و موقع کمک کردن به دولت جدید است.

وی با بیان اینکه مردم به دولت سیزدهم امید دارند، افزود: باید از تمام امکانات و توانایی‌ها جهت از بین بردن موانع و رفع مشکلات موجود استفاده کرد؛ معتقدم کشور از سوی دولت پیشین مین‌گذاری شده است و به همین دلیل کار در تمام زمینه‌ها برای دولت سیزدهم سخت خواهد بود.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تأکید رهبر انقلاب همواره بر لزوم خدمت دولت‌ها به مردم بوده است، اظهار کرد: حجت‌الاسلام رئیسی و مجموعه دولت سیزدهم، باید توصیه‌های رهبر انقلاب خصوصاً موارد مطرح‌شده از جانب ایشان در دیدار امروز را نصب‌العین خود قرار دهند.

بوربور حضور میدانی دولتمردان در مناطق مختلف کشور را ضروری دانست و تصریح کرد: دولت قبلی می‌خواست با امید به برجام و خارج از کشور، مسائل را حل‌وفصل کند و دیدیم که موفق نبود. روحانی قصد داشت کشور را از راه دور اداره کند و یک نمونه از این کم‌کاری‌ها در وضعیت خوزستان و شهر اهواز نمود پیدا کرده است.

وی ادامه داد: اگر مسئولان دولت قبل و شخص حسن روحانی بازدید میدانی را در دستور کار خود قرار می‌دادند، بسیاری از مشکلات فعلی در مناطق مختلف کشور رخ نمی‌داد.

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: بازدیدهای میدانی حجت‌الاسلام رئیسی در روزهای ابتدایی دولت سیزدهم بسیار مفید است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا ناامیدی‌های ایجادشده، تبدیل به امیدواری شود./ انا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر