کد خبر: 115875
A

؛ «قانون» در واکنش به برخی ادعاها درباره مخالفت رئیسی با اقدام غیرقانونی شورای شهر ششم به دلیل انتخاب علیرضا زاکانی و امضای حکم انتصاب وی توسط سردار احمد وحیدی وزیر کشور نوشت: برخی جریان‌ها و افراد منتسب به اصلاح‌طلبان از چند روز گذشته و پس از آنکه خبر امضای حکم علی‌رضازاکانی به عنوان شهردار تهران منتشر شد سعی کردند تا ابراهیم‌رئیسی را در ماجرای امضای این حکم بی‌تقصیر جلوه دهند!.مگر می‌شود حکمی را وزیر کشور یک دولت امضا کند ولی رییس دولت در جریان آن نباشد؟!

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ «قانون» در واکنش به برخی ادعاها درباره مخالفت رئیسی با اقدام غیرقانونی شورای شهر ششم به دلیل انتخاب علیرضا زاکانی و امضای حکم انتصاب وی توسط سردار احمد وحیدی وزیر کشور نوشت: 

برخی جریان‌ها و افراد منتسب به اصلاح‌طلبان از چند روز گذشته و پس از آنکه خبر امضای حکم علی‌رضازاکانی به عنوان شهردار تهران منتشر شد سعی کردند تا ابراهیم‌رئیسی را در ماجرای امضای این حکم بی‌تقصیر جلوه دهند!

اقدامی که برگرفته از رویکردهای منفعت‌طلبان این قشر از جریان اصلاحات است.مگر می‌شود حکمی را وزیر کشور یک دولت امضا کند ولی رییس دولت در جریان آن نباشد؟! زاکانی گزینه امثال چمران و غیره نبوده که فردی مانند رئیسی با آن مخالف باشد این جایگاه باید مانند قالیباف ۸۴ شهردار می‌شد که شد.

این جماعت به جای خودشیرینی‌های مساله‌دار سعی کنند مسیر خود را تغییر دهند و متوجه شوند که مردم از آن‌ها بیشتر درک و فهم دارند و این قصه‌سرایی‌ها برای محفل‌های منولوگی این طیف کارآیی دارد.

جماعتی که با شهوت قدرت بیشترین ضربه را به بدنه حقیقی اصلاحات زدند امروز نیز سعی دارند به گونه‌ای عمل کنند که حاکمیت نگاهی به آن‌ها داشته باشد و در این مسیر از قصه‌پردازی و مخالف‌خوانی دریغ نمی‌کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر