کد خبر: 115960
A
دیده بان ایران:

سید وحید ابوالمعالی وکیل مهدی هاشمی در واکنش به اخبار منتشر شده گفت که موکلش امروز خودش را به زندان اوین معرفی خواهد کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ به دنبال انتشار اظهارات اخیر یک نماینده مجلس درباره وضعیت «مهدی هاشمی» در زندان و همچنین اطلاعیه مرکز رسانه قوه قضائیه، سید وحید ابوالمعالی وکیل این زندانی به دیده بان ایران گفت:  در رابطه با خبر کذب منتشر شده در خصوص عدم بازگشت «مهدی هاشمی» به زندان به اطلاع می رساند که بر خلاف ادعای مطروحه در این خبر، هیچ اخطاری مبنی بر لزوم بازگشت ایشان به زندان ابلاغ نشده است.

وی اضافه کرد: لازم به ذکر است که ایشان در حال گذراندن مرخصی اعطایی تمدیدی هستند. در هر صورت، به جهت انعکاس خبر کذب منتشره، آقای هاشمی امروز خود را به زندان معرفی خواهند کرد.

ابوالمعالی همچنین تصریح کرد: یادآور می شود آقای هاشمی زمان طرح اتهام در خارج از کشور اقامت داشتند و توصیه بسیاری از بزرگان نیز عدم بازگشت ایشان به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن حکم بود. لیکن آقای هاشمی بنابر احترام به قانون با اراده آزاد، به ایران آمد و خود را برای برگزاری دادگاه معرفی نمود و بعد از صدور حکم نیز بلافاصله شخصاً برای گذراندن دوره محکومیت به محل زندان اوین رفت و در حال حاضر نیز مقید به دستور مقام قضایی خواهد بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر