کد خبر: 11630
A

برنامه متن و حاشیه دعوت خود از سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه برای حضور در برنامه امشب را پس گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، از معاون وزیر امور خارجه دعوت شده بود تا امشب با حضور در این برنامه پیرامون کمیسیون برجام که چند روز پیش در وین برگزار شده بود و مسایل مرتبط با برجام صحبت کند اما ساعتی پیش در تماسی تلفنی با عراقچی این برنامه کنسل شد.

مسئولان برنامه متن و حاشیه دعوت از عراقچی  را به این بهانه که او نمی‌تواند به تنهایی مهمان این برنامه باشد و حتما باید یکی از منتقدان برجام نیز در آن حضور داشته باشد پس گرفته‌اند.

در هفته‌های اخیر صداوسیما بارها از سیدعباس عراقچی دعوت کرده بود تا در یکی از برنامه ها حضور یافته و در خصوص اخرین تحولات مرتبط با برجام صحبت کند.

این اقدام صداوسیما در حالی است که در سه سال گذشته چه در زمان انجام مذاکرات هسته‌ای و چه در یک سالی که از اجرایی شدن ان می‌گذرد مخالفان برجام در برنامه‌های مختلف صدا و سیما به تنهایی حاضر شده و ساعت ها در جهت نقد و در بسیاری از موارد تخریب برجام و انکار دستاوردهای آن به صورت یک طرفه داد سخن داده‌اند.

دست کم در دو برنامه اخیر با حضور منتقدان برجام نیز موضوعات کاملا انتخاباتی شده و مهمانان به جای نقد برجام دستورالعمل های انتخاباتی برای سال 1396 ارائه کرده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر