کد خبر: 117461
A

به دنبال انتشار توییت محمدصالح مفتاح درباره شکایت از وزیرکشور درباره صدور حکم شهرداری علیرضا زاکانی، محمدسعید احدیان دستیار سیاسی قالیباف در مجلس خطاب به فعال رسانه ای اصوولگرا نوشت: همان زمان که تلفنی در اینباره صحبت کردید به شما صریح عرض کردم بعنوان دستیار سیاسی آقای قالیباف با این کار مخالف هستم. اکنون هم بر این باورم که هر مسأله ای که باعث شود، پیگیری مسائل مردم به حاشیه برود خطا است لذا معتقدم شما شکایت خود را پس بگیرید.

به گزارش دیده بان ایران؛ به دنبال انتشار توییت محمدصالح مفتاح درباره شکایت از وزیرکشور درباره صدور حکم شهرداری علیرضا زاکانی، محمدسعید احدیان دستیار سیاسی قالیباف در مجلس خطاب به فعال رسانه ای اصوولگرا نوشت: همان زمان که تلفنی در اینباره صحبت کردید به شما صریح عرض کردم بعنوان دستیار سیاسی آقای قالیباف با این کار مخالف هستم. اکنون هم بر این باورم که هر مسأله ای که باعث شود، پیگیری مسائل مردم به حاشیه برود خطا است لذا معتقدم شما شکایت خود را پس بگیرید.

مفتاح در پاسخ به این درخواست دستیار قالیباف نوشت: ملاحظات حضرتعالی و دکتر قالیباف را کاملا درک می‌کنم و محترم می‌دانم و از همین رو پیش از شکایت کسی را مطلع نکردم تا مسئولیت این کار بر عهده شخص اینجانب به عنوان یک شهروند ساده بماند./ دیده بان ایران

 

 

 
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر