کد خبر: 117725
A
دیده بان ایران:

سید صولت مرتضوی با صدور حکمی سید علی قریشی را به سمت قائم مقام معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ سید صولت مرتضوی با صدور حکمی سید علی قریشی را به سمت قائم مقام معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

متن این حکم به شرح ذیل است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر سید علی قریشی

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی و لزوم بهره‌مندی و به کارگیری روش‌های مدیریتی کارآمد، اثربخش و جهادی در ارکان دولت مردمی و انقلابی، به موجب این حکم به سمت «قائم مقام معاون اجرایی و سرپرست نهاد» منصوب می‌شوید.

با عنایت به اهمیت و نقش حوزه معاونت اجرایی و سرپرستی نهاد در هماهنگی و پشتیبانی از اقدامات و عملکرد دولت و ایجاد زمینه‌های لازم و موثر برای هم‌افزایی و هماهنگی ارکان قوه مجریه به منظور دستیابی به اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پیشبرد همه جانبه امور کشور انتظار دارد با تشریک مساعی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و عناصر خدوم، متعهد، کارآمد و توانمند، ضمن برنامه‌ریزی و تعامل موثر با کلیه مدیران نهاد و دستگاه‌های اجرایی کشور در جهت تحقق شعارهای دولت مردمی موثر و منشاء اثر باشید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و اهتمام به تفکر عدالت‌محور و روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی، قانون‌مداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در انجام وظایف موفق و موید باشید.

سید صولت مرتضوی

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری»

گفتنی است سید علی قریشی شهریور متولد سال 1355 است که در سال 1382 در رشته تکنولوژی آموزشی مقطع کارشناسی و سپس سال 1387 در رشته تاریخ فلسفه ی آموزش و پرورش(تعلیم و تربیت اسلامی) در مقطع کارشناسی ارشد زیر نظر اساتیدی همچون دکتر علی قائمی از دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل شد. وی که این پیشرفت را کافی نمی دید در سال 1389 وارد مقطع دکتری شد و سال 1393 از رساله دکتری خود در رشته برنامه ریزی آموزشی با درجه عالی دفاع نمود و فارغ التحصیل گردید.

وی که از نوجوانی علاقه مند به ذاکری و مداحی اهل بیت(علیهم السلام) بود و پس از دیدار اول با حاج منصور ارضی بینش انقلابی خود را پرورش داد.

وی به همراهی جمعی از یاران و شاگردان حاج منصور ارضی و همچنین نیروهای فعال جبهه انقلاب فرهنگی مؤسسه فرهنگی هنری قدیم الاحسان را در جهت پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به منظور آموزش مداحان و ذاکران انقلابی و مومن و همچنین جریان سازی فرهنگی در عرصه هیئات مذهبی سال 1389 تأسیس کردند.

گفتنی است وی همچنین عضو هیأت رئیسه فدراسیون تیراندازی است و در انتخابات مجلس دهم در لیست ائتلاف اصولگرایان نیز قرار داشت.

فعالیت های اجرایی:

بازرس هیأت نظارت از طرف شورای نگهبان در انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی

مدیر اداره مصاحبه و ازمون گزینش شهرداری تهران(همتراز معاون شهردار)

عضو هسته مرکزی گزینش نهاد ریاست جمهوری

نماینده هیأت مرکزی گزینش نهاد ریاست جمهوری در مناطق آزاد تجاری

انتصاب مدیر هسته مرکزی گزینش نهاد ریاست جمهوری

انتصاب سرپرستی هسته گزینش مناطق آزاد تجاری

بازرس ویژه وزیر کشور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و نهمین دوره مجلس شورای اسلامی

دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت کشور در سه دوره وزارت

مشاور فرهنگی معاون عمرانی و سرپرست وزارت کشور

نماینده معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در هیأت مرکزی گزینش وزارت کشور

مشاور فرهنگی معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان تربیت بدنی

عضو شورای فرهنگی معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان تربیت بدنی

دبیر هیأت مرکزی گزینش سازمان تربیت بدنی

مشاور فرهنگی کمیته ملی المپیک

عضو شورای عالی ورزش سیمای جمهوری اسلامی ایران

عضو شورا معارف سیمای جمهوری اسلامی ایران

عضو شورای راهبردی شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران

مشاور مدیر شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران

مسئول و ناظر برنامه های معارفی شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران

مدیر علمی برنامه کیمیا شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر