کد خبر: 117891
A

احمد زیدآبادی؛ روزنامه نگار در یادداشتی به صحبت های اخیر حجت الاسلام پناهیان فعال نزدیک به نیروهای انقلاب و تئوریسین تفکر جهادی و انقلابی واکنش نشان داد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ احمد زیدآبادی؛ روزنامه نگار در یادداشتی به صحبت های اخیر حجت الاسلام پناهیان فعال نزدیک به نیروهای انقلاب و تئوریسین تفکر جهادی و انقلابی واکنش نشان داد.

سخنان شیخ علیرضا پناهیان در مورد ویروس کرونا برای حکومت دردسرساز شده است.

واقعیت این است که کارویژه افرادی مانند آقای پناهیان تاکنون تهدید و زیر ضرب گرفتن اصلاح‌طلبان به منظور بی‌اعتبار کردن و پس راندن آنان از قدرت بوده است.

با اخراج اصلاح‌طلبان از قدرت، اما این کارویژه به پایان رسیده است و کسانی مانند پناهیان عملاً به چالشی برای دولت اصولگرایان تبدیل شده‌اند.

مشکل افرادی، چون او این است که هیچ فکر و ایده ایجابیِ کارآمدی برای حل مشکلات فرا روی حکومت ندارند و آنچه هم در این مورد ادعا می‌کنند شبیه سوءتفاهم نامیدن کروناست که عملاً سبب سرشکستگی و خجالت مدیران جدید نزد افکار عمومی می‌شود.

به نظرم با یکدست شدن قدرت، موعد بازنشستگی این طیف از اصولگرایان فرا رسیده است وگرنه آن‌ها با اظهارات عجیب و غریب خود در موضوعات مختلف، مشکلات مبتلا به دولتِ رئیسی را بیشتر و پیچیده‌تر خواهند کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر