کد خبر: 119889
A

وزیر میراث فرهنگی پس از حضور در کمیسیون فرهنگی گفت: تلاش داریم با کمک بخش‌های مختلف مجلس خلاءهای قانونی را پر کرده و زیر میز فرایندهای غلط و ناکارآمد که عده‌ای پشت آن معرکه گرفته‌اند بزنیم.

به گزارش دیده بان ایران؛  سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری امروز سه شنبه 11 آبان) بعد از حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگوی تلویزیونی در تشریح جزئیات این نشست اظهار داشت: گزارشی از عملکرد دو ماهه وزارت میراث فرهنگی را به نمایندگان مجلس ارائه کردم؛ این گزارش بعد از جلسه رأی اعتماد من در مجلس بود که در آن نشست برنامه‌های خود را ارائه کردم و عملا گزارش امروز مجموعه اقدامات صورت گرفته تاکنون است.

وزیر میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: اقدامات عمومی و اقدامات تخصصی زیادی در این دو ماهه در وزارت فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت گرفته است.

ضرغامی گفت: 30 نکته از سوی نمایندگان مجلس به من اعلام شد که البته جنبه مشورتی داشت؛ چند پیشنهاد فراملی هم ارائه کردند، همکاری خوبی بین مجلس و کمیسیون‌های تخصصی و به ویژه کمیسیون فرهنگی مجلس با این وزارتخانه شکل گرفته است که بنا داریم با همراهی همدیگر خلاءهای قانونی را پر کنیم.

وی افزود: باید زیر میز خیلی از فرایندهای غلط و ناکارآمد بزنیم زیرا عده‌ای در پشت پرده این فرایندهای نادرست معرکه گرفته‌اند، لذا سعی می‌کنیم این موضوعات غلط را برطرف کرده و ماموریت وزارت فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام داده و در خدمت مردم باشیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر