کد خبر: 12442
A

عضو شورای سیاست ‌گذاری اصلاح ‌طلبان گفت: بعد از اعلام رسمی تصمیم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال 1396، وی قطعا نامزد اصلاح طلبان نیز خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، محمدعلی نجفی طی مصاحبه ای افزود: امیدواریم آقای روحانی تصمیم نهایی برای حضور در انتخابات سال آینده را در زمان مناسب اعلام کنند و در آن صورت قطعا ایشان نامزد اصلاح طلبان خواهد بود.

مشاور رییس جمهور ارزیابی شرایط کشور و تحولات آینده را در فرایند این تصمیم، مهم ارزیابی کرد و گفت: به نظر من ضروری است که آقای روحانی کارهای خوب و ناتمام را به نتیجه برساند؛ زیرا نتایج تکمیلی اقدامات اساسی و کلان دولت تدبیر و امید در دور بعد ظاهر خواهد شد.

شایان ذکر است، برخی رسانه های بیگانه در انعکاسی نادرست از سخنان دکتر نجفی در نشست انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران، به نقل از وی نوشته بودند: تصمیم‌ گیری در مورد انتخابات آینده و حضور دکتر روحانی در لیست کاندیدای اصلاح‌طلبان به تحولات چهار ماه آینده بستگی دارد و باید ببینیم که بازیگران اصلی سیاست در کشور به چه جمع‌بندی می ‌رسند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت ماه سال آینده در سراسر کشور برگزار می شود.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر