کد خبر: 12698
A
فاضل میبدی در گفتگو با "دیدبان ایران"

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روحانی در شرایط فعلا تنها کسی است که می تواند ادامه دهنده راه آیت الله هاشمی رفسنجانی شود.

محمدتقی فاضل میبدی در گفت و گو با " پایگاه خبری و تحلیلی دیدبان ایران" به برنامه انتخاباتی اصلاح طلبان اشاره کرد و اظهار داشت: تا جایی که بنده اطلاع دارم و در جلسات شرکت میکنم کاندیدای اصلی اصلاح طلبان همان آقای روحانی است و هنوز فرد دیگری  مطرح نشده و بحث عبور از آقای روحانی و حمایت از فرد دیگری مطرح نشده است.

وی ادامه داد: جریانی که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی آن را هدایت می کرد که همان جریان اعتدال و خروج ایران از انزوا و ارتباط با جهان بود را تقریبا آقای روحانی ادامه خواهد داد.

فاضل میبدی گفت: کسی که بخواهد خط فکری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، اصلاح طلبان و پاره ای از اصولگرایان رو نمایندگی کند همان آقای روحانی است کما اینکه نقد ها و اشکالاتی هم به عملکرد دولت وارد است اما کسی نیست که به جای مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی قرار گیرد و راه آن را ادامه دهد.

وی خاطر نشان کرد: آقای روحانی به خط فکری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بسیار نزدیک است و خود آیت الله هاشمی هم در زمان حیاتشان  نیز از ایشان حمایت می کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر