کد خبر: 129311
A

فرماندار مشهد از مردم به خاطر تعداد زیادی از هوادارانی که نتوانستند برای دیدن مسابقه فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و لبنان وارد ورزشگاه امام رضا (ع) شوند و بروز برخی اتفاقات و حواشی، عذرخواهی کرد. این در حالی است محسن داوری در مصاحبه خود هیچ اشاره ای به فروش بلیت سپس پرتاب گاز فلفل به صورت زنان پشت در ورزشگاه نکرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فرماندار مشهد از مردم به خاطر تعداد زیادی از هوادارانی که نتوانستند برای دیدن مسابقه فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و لبنان وارد ورزشگاه امام رضا (ع) شوند و بروز برخی اتفاقات و حواشی، عذرخواهی کرد.  این در حالی است محسن داوری در مصاحبه خود  هیچ اشاره ای به فروش بلیت سپس پرتاب گاز فلفل به صورت زنان پشت در ورزشگاه نکرد.

محسن داوری ظهار داشت: هرچندفرماندار مشهد از مردم به خاطر برخی حواشی بازی ایران و لبنان عذرخواهی کرد بنا بود فقط از ۵۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه امام رضا (ع) استفاده شود؛ ولی با استقبال بی نظیر علاقه مندان، در نهایت بیش از ۲۳ هزار نفر وارد ورزشگاه شدند و ظرفیت ورزشگاه تکمیل شد.

وی افزود: به علت استقبال بسیار زیاد مردم مشهد، متاسفانه جمعیت زیادی نیز در بیرون ورزشگاه از تماشای بازی محروم ماندند و امکان ورودشان به داخل ورزشگاه ممکن نشد.

فرماندار مشهد با اشاره به بروز برخی حواشی و انتشار تصاویر منتسب به آن در فضای مجازی هم تصریح کرد: این موارد در حال پیگیری است و نتیجه پیگیری‌ها به اطلاع مردم خواهد رسید

داوری افزود: از اینکه جمعیت زیادی نتوانستند وارد ورزشگاه شوند و مسابقه فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و لبنان را از نزدیک تماشا کنند ، عذرخواهی می‌کنم.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر