کد خبر: 130081
A

غلامعلی جعفر زاده نماینده پیشین مجلس گفت: واقعا کابینه ضعیف است. دیگر چقدر می‌خواهد مردم را هزینه کند تا به او ثابت شود. سازمان برنامه و بودجه رها شده است. بدنه کارشناسی تعطیل است. وزرای اقتصاد و تعاون تمام پرسنل خود را بلاک کردند. آنقدر کارمندان رفتند مطلب نوشتند این افراد رفتند همه را بلاک کردند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده پیشین مجلس ، در پاسخ به این سوال که نمایندگان مجلس از عملکرد دولت ناراضی هستند و از این وضعیت انتقاد می‌کنند. علیرغم آنکه قبل از انتخابات از ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات دعوت کردند، دلیل این انتقاد چیست، گفت: مجلس در همکاری با دولت آنقدر افراط کرد که در نهایت از آن طرف بام افتاد. این حمایت صددرصدی بدون قید و شرط و کت بسته باعث تضعیف مجلس شد و الان تمام موارد اتهامی به سمت مجلس است و مردم مجلس را زیر سؤال می‌برند.

وی افزود: مجلس برای اینکه از غافله عقب نماند از الان شروع به گرد و خاک کردن، اعتراض و شلوغ کردن کرده است. اما سؤال مردم از نمایندگان به قوت خود باقی است. مردم به این افراد می‌گویند شما به آنها رأی دادید، شما به وزیری رأی دادید که سابقه اداره یک کلاس را نداشت، معلوم است اگر او بیاید، نمی‌تواند یک وزارتخانه را اداره کند. شما به فردی رأی دادید که اصلاً کارمند دولت نبوده، مدارک تحصیلی‌اش هنوز دچار ابهام است و الی ماشاءالله. قابل پیش‌بینی است، وقتی شما فردی را وزیر کنید که سابقه مدیریت نداشته حالا می‌تواند راهبر آن وزارتخانه باشد؟!

نماینده سابق مجلس عنوان کرد: در درجه اول، نمایندگان مجلس افراط شدید کردند. ۲۲۰ نفر به آقای رئیسی نامه نوشتند که بیا. شخص آقای رئیسی هم می‌خواست بیاید. حالا چه شما می‌نوشتید، چه نمی‌نوشتید. شما نماینده مجلس هستید یعنی شخصیت مستقل حقوقی ندارید که هرکاری بخواهید انجام دهید. شما باید از جامعه هدفتان اجازه می‌گرفتید. بعد از آن هم چشم بسته به همه وزرا رای دادید که اصلا خوب نبود و حالا مردم دارند هزینه کابینه ضعیف را پرداخت می‌کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر