کد خبر: 130940
A

روزنامه تحت مدیریت مسیح مهاجری نوشت: ما مردم کوچه و خیابان این روزها به خوبی حس می‌کنیم که همان کاری که در دولت قبلی در تراز کفر ابلیس سند می‌خورد، امروز عین حقیقت معنا می‌شود.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: ما مردم کوچه و خیابان این روزها به خوبی حس می‌کنیم که همان کاری که در دولت قبلی در تراز کفر ابلیس سند می‌خورد، امروز عین حقیقت معنا می‌شود.

گرانی سابق، بی‌عرضگی و بی‌غیرتی مسئولان بود ولی امروز امتحان الهی است و بستری برای تربیت انسان و تزکیه نفوس!

از آن جناح اگرکسی با چمدان از هواپیما پیاده می‌شد، آستین‌هایش را بادبان می‌کردند و کوس رسوایی به آسمان برمی‌خاست و امروز آن را به هزار توجیه، موجه‌سازی می‌کنند و تازه می‌شود دام دشمن تا مردم متوجه خدمات دولت سیزدهم نشوند!

مجلسِ سابق باشد، روی منبر برایش داد می‌زنند و رگ گردن کلفت می‌کنند که "آی مجلس شورای اسلامی! آدم باش!" اما مجلس که نو شد، همه چیز تمام می‌شود و کسی نیست بر سر آن منبری تندگو فریاد بزند که آقای سخنران! آدم باش!

با این همه استاندارد چندگانه حرمت از منبر و محراب می‌بری!

آن دیگری و دیگری و دیگری وضع را چنان خوب تصویر می‌کنند که آدم به سلامت عقل خود شک می‌کند.

حال ما خوب نیست اما خوشحالیم که حال دوستان خوب است. خوشحالیم و خدا قوت می‌گوئیم به مسئولان بزرگوار که حاصل تلاش‌هاشان شادمانی و رضایت دوستان است. آنان که راضی باشند لابد همه چیز درست است و خدا هم راضی. ان‌شاالله دامنه این تلاش‌ها و رضایتِ پیامد آن همه کشور را در بر بگیرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر