کد خبر: 131135
A

علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان گفت: اگر چه می دانیم مشکلات طوری نیست که به سادگی در بازه کوتاه از بین برود بلکه بنا به گفته مقام معظم رهبری بعضی مشکلات کار و تلاش می برد اما این انتظار را داریم از رئیس جمهور که تبر دیگری بر تورم بزند و همانند جدش ابراهیم خلیل آن تبر را بزند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با نخبگان، علما، خانواده، شهدا، ایثارگران و جمعی از اقشار مختلف مردم که ساعاتی پیش در مراسم استقبال از رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: مردم قزوین دارای تاریخی کهن و تمدن قدیمی در همه مراحل انقلاب، قیام 42، مراحل بعدی انقلاب تا سال 57 در تمام صحنه ها مردم قزوین خوب درخشیده اند.

وی افزود: افتخارات قزوین فراوان است و در همین راستا در تمام انقلاب، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم افراد به نامی را در کارنامه خود دارد که نشان از افتخار است.

نماینده خبرگان رهبری اضافه کرد: ایثارگری به قدری در استان بالاست که خود شخص رئیس جمهور نیز در ابتدای سخنان خود اعلام کردند که 7 هزار ایثارگر و 3 هزار شهید استان از افتخارات فراوانی است که قزوین داراست.

وی عنوان کرد: کشاورزی و باغداری و مواردی از این قبیل نیازمند به کمک و توسعه است و صنعت کشور در این استان از مراکزی است که خدمات به سایر مناطق کشور می رساند.

اسلامی یادآور شد: از نظر کشاورزی، صنعت، علمی و پژوهشی استان قزوین توانایی های بالایی دارد و البته دانشمندان بزرگی در تاریخ استان وجود دارد که همچنان در مدارج علمی نام آن ها می درخشد.

اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: رئیس جمهور انصافا مردمی و بی آلایش، خاکی و ساده زیست هستند و با توجه به روحیه متواضع، بسیجی، جهادگر و تلاشگر که دارند گاهی در بین جماعت های ساده در گوشه و خیابان می نشینند که از افتخارات بزرگ این فرد است.

وی اضافه کرد: اخیرا در اجلاس مجلس خبرگان رئیس جمهور کشور در سه روزی که اجلاس خبرگان برگزار می شد در تمام ساعات و کمیسیون ها و اجلاس عمومی در صحن علنی حضور داشتند و از نمایندگان مطالبی می شنیدند و یادداشت می کردند و در بعضی موارد نیز وزرا یادداشت می کردند و گاهی پاسخ خبرگان را می دادند که از ویژگی های رئیس جمهور است.

اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش هایی که دولت آقای رئیسی در امر مبارزه با تورم و بیکاری آغاز کرده اند، ریشه این معضلات از بین بروند.

وی ادامه داد: اگر چه می دانیم مشکلات طوری نیست که به سادگی در بازه کوتاه از بین برود بلکه بنا به گفته مقام معظم رهبری بعضی مشکلات کار و تلاش می برد اما این انتظار را داریم از رئیس جمهور که تبر دیگری بر تورم بزند و همانند جدش ابراهیم خلیل آن تبر را بزند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر