کد خبر: 133267
A

داریوش قنبری، فال سیاسی اصلاح طلب و نماینده اسبق مجلس درباره چرایی عدم توانایی مجلس یازدهم در استیضاح وزرا گفت: شعار این مجلس ریل گذاری درست برای قطار دولت و نظارت قوی بر حسن اجرای قوانین بود اما این مجلس نه تنها ریلی نگذاشت بلکه کارها را خراب تر کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ داریوش قنبری، فال سیاسی اصلاح طلب و نماینده اسبق مجلس درباره چرایی عدم توانایی مجلس یازدهم در استیضاح وزرا به نامه نیوز گفت: شعار این مجلس ریل گذاری درست برای قطار دولت و نظارت قوی بر حسن اجرای قوانین بود اما این مجلس نه تنها ریلی نگذاشت بلکه کارها را خراب تر کرد. نمایندگان این مجلس در انتخابات سال ۹۸ با رویکرد سلبی و نقد مجلس دهم و دولت آقای روحانی خود را نزد مردم منجی نشان دادند و به پارلمان راه یافتند.

وی افزود: بعد از آغاز کار مجلس یازدهم، نمایندگان هیچ برنامه ایجابی نداشتند، نکته مهمتر آنکه هرچند اکثریت قریب به اتفاق این نمایندگان اصولگرا هستند اما رویکرد تشکیلاتی ندارند که وظایف نمایندگی و تقنینی خود را در قالب یک ساختار تشکیلاتی پیش ببرند بنابراین مجلس یازدهم در این شرایط دشوار نمی تواند حرفی برای گفتن داشته باشد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر