کد خبر: 133766
A

نماینده مردم یزد در مجلس ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه اخیر قطار مشهد – یزد، از قوه قضائیه خواست تا با مقصران این حادثه برخورد کند.

به گزارش دیده بان ایران؛ محمدصالح جوکار در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۲ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه قطار مشهد- یزد گفت: حادثه دلخراشی اتفاق افتاد و این حق زائران امام رضا (ع) نبود که اینگونه با آنها رفتار شود. اگر مدیریت کارآمد داشتیم، این اتفاق رخ نمی داد، یقیناً سهل انگاری، ضعف مدیریت و ترک عمل کاملا مشهود است، لذا انتظار داریم وزیر راه و شهرسازی پیگیری کند.

نماینده مردم یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس ادامه داد: کمیسیون بررسی سوانح ریلی که متاسفانه درون ساختار راه آهن می باشد و تعارض منافع دارد، باید مستقل و بدون گرایش و ملاحظات سازمانی، موضوع را پیگیری و نتیجه را به مردم و قوه قضائیه اعلام کند.

وی افزود: یقیناً برخورد جدی دستگاه قضایی با مقصران این حادثه علاوه بر کاهش آلام روحی خانواده های داغدیده، درس عبرتی برای مدیران نالایق می باشد که نسبت به مسئولیت خویش پاسخگو نبوده و نظارت کامل بر کار خود ندارند، لذا امیدواریم در این خصوص مجلس شورای اسلامی و کمیسیون عمران اقدامات لازم را انجام دهند.

منبع: ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر