کد خبر: 13377
A

یک عضو حزب همبستگی گفت: وزارت کشور برای برگزاری کنگره حزب همبستگی مجوزی صادر نکرد، اگر مراحل قانونی آن، انجام می‌شد این حزب گردهمایی خود را برگزار می کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، همایون ابوسعیدی درباره برگزار نشدن کنگره حزب همبستگی گفت: مجوز برگزاری کنگره حزب همبستگی از سوی وزارت کشور به دست ما نرسید، قطعا در صورت داشتن آن، گردهمایی اعضای حزب را برگزار می‌کردیم.

او ادامه داد: باتوجه به مسائل پیش رو دیگر بعید می‌دانم که کنگره‌ای از سوی حزب همبستگی برگزار شود. قرار بر این است که حضور فعال و پرشوری در انتخابات داشته باشیم.

ابوسعیدی با اشاره به اینکه امروز دشمنان منتظر فرصتی هستند که اختلافی میان ارکان نظام به وجود بیاید، عنوان کرد: باید در فضای فعلی کشور به سوی همدلی و یکپارچگی قدم برداریم. نباید به اختلاف‌ها دامن بزنیم. مردم را تشویق کنیم که به پای صندوق های رأی بیایند .

او خاطر نشان کرد: حزب همبستگی حمایت کامل از رییس‌جمهور برای انتخابات ریاست سال آینده را اولویت قرار داده است آن هم در شرایطی که عده‌ای سعی می‌کنند با بیان مسائلی زحمات دولت را زیر سوال ببرند.

او تصریح کرد: انتخابات باید بر پایه اخلاق سیاسی و اسلامی باشد، توهین و تهمت زدن به دور از منش و رفتار جامعه ما است.

این عضو حزب همبستگی با اشاره به جریانات بین‌المللی اخیر گفت: در عرصه بین‌الملل مشکلاتی را شاهد هستیم نباید بگذاریم که مورد سوء استفاده بیگانگان قرار بگیرد  و بر اختلافات افزوده شود.

او تاکید کرد: مسائل بین‌المللی باید مدیریت شود و نباید این طرز فکر به مردم منتقل شود که دولت،نهادها و ارگان‌ها نمی‌توانند مشکلات و اختلاف‌ها را رفع کنند.

ابوسعیدی درباره همکاری حزب همبستگی با شورای عالی سیاست‌گذاری، اظهار کرد: گفته می‌شود که شورای عالی سیاست‌گذاری اقدامات مثبتی در مسائل سیاسی موجود نداشته، اگر هم چنین است باید ضعف‌ها را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم، شورا در قرآن توصیه شده ما نیز باید با تکیه بر این اصل تصمیم‌گیری ‌ها را انجام دهیم.ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر